Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, haggyam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, haggyam az egészet vagy pedig próbálkozzak?

Figyelt kérdés
nemtudom h mit csináljak mert szeretjük egymást de szakítottunk és én elengedném de látom minden nap és nemtudok róla lemondani,mert nehéz azt látni h ott van de nemlehet az enyém.már lemondtam róla,de nemtudom magamt túltenni ezen az egészen
2011. márc. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor miért szakítottatok?
2011. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!Ha valaki,hát én tudom,milyen érzés minden nap látni,miközben tudod,hogy nem lehet a Tiéd...de hidd el,ez csak egy próbatétel,le tudsz-e mondani Róla végleg.Sajnos le kell Róla mondani,és be kell látni,hogy azért lett vége,mert valami nem működött köztetek.Ami pedig nem működik,azt nem kell erőltetni.Tudom,milyen nehéz ezt belátni,és elfogadni,de ezt kell maagdban ismételgetned!Talán úgy sikerül elfelejtened.
2011. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék,ha szeretitek egymást akkor mért szakítottatok? :)

Honnan tudod biztosra,hogy szeret téged?

De ha szeret téged harcolni fog,hogy újra együtt legyetek :)

19/L

2011. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából most úgy sehogy se vagyunk se veled se nélküled.azért lett vége mert nem bízott bennem már...

Onnan tudom hogy minden nap elmondja hogy imád...és h velem lenne csak a szülei nem nagyon bírnak...és ez ia egy ok ellenem.

2011. márc. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!