Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most haggyam ott vagy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most haggyam ott vagy majd késöbb? 22f

Figyelt kérdés

van egy barátnöm ( még). Tegnap meg beszéltük hogy ö már nem szeret engem de én öt igen. én mondtam nekki hogy akkor jó mond ki hogy vége és akkor annyi ba hadjuk a dolgot és ö erre azt mondta hogy ö biztos nem fog vellem szakitani de nem tudja meg mondani hogy miért.2hét mulva kb elmegyek hivatásos katonának szoval igy is ugy is akkor vége a kapcsolatnak ( ezt ö még nem tujda, és nem is fogja mert arra gondoltam hogy az eddigi életem ithagyom és szó nélkül le lépek azt majd lesz valahogy) ma ki kisértema vonathoz mikor ment suliba és láttam rajta hogy féltékeny mert rá néztem valaki re és ugyan ugy csinált mikor még szeretet szerintetek ezt most akkor miért van? szerethet még vagy csak áltatom magam ? szeritetek amig nem hivnak be addig legyek velle,használjam és mikor megyek akkor majd észre vesszi hogy nem vagyok? és én szinte biztos vagyok hogy meg csall és nem is azza bosszanto hogy meg csal ha nem az hogy egy cigány all ( ezzel most nem akkarok senkit se meg bántani de nem szeretem öket )


kb a sex ami nagyon jó volt küztunk és az ö elmondása szerinte csak nállam tudott ellmenni még sex közbe ezért nem akkar vellem szakitani?meg mondta hogy nem akkarja meg bánni hogy ha ott hagyna.de akkor miért csinlja ezt vellem?

köszi elöre is a vállaszt


2011. szept. 30. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én határozottan szoktam dönteni, ha a szerelem egyoldalú, nem valószínű nagy jövő.
2011. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtan!!!!!!
2011. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!