Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A férjeteknek szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A férjeteknek szoktatok végig franciával kedveskedni?

Figyelt kérdés
Házasságban mennyire gyakori a szájbaélvezés?
2011. márc. 23. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
tuti feldobja a házasságot
2011. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én imádom a férjemnek mindenét!

Kielégítő volt a válasz? :D

2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Hogy mennyire gyakori, azt nem tudom. Nálunk gyakori.
2011. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor csináltuk már. Jobban szeretek a punciában (néha a popsijában...) elmenni. Akkor élvezek a szájába, ha a mensi miatt nem akar szexelni.
2011. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a házasság hosszú hónapokra száműzte ezt... Aztán egyszer mondtam, hogy jól esne. Neki akkor nem volt kedve hozzá. Rávettem és megemlítettem, hogy már majd' egy éve... Neki nem tűnt fel. Utána rendszeres volt.

Jelnek vettem, mert ha szeret, akkor szeret önzetlenül adni. (És viszont.)

Azóta elváltunk, de más miatt.

2011. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2011. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hol? ***** válasza:

Franciával nem, inkább Olasszal ! A végén felpattanok és elkiáltom magam : Olléé !

76f

2011. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon imádom hosszú percekig kényeztetni, az őrületbe kergetni a drágámat így. De ő sem várja meg az elélvezést, hanem átmegyünk szeretkezésbe, egyrészt hogy nekem is jó legyen, másrészt neki ez a normális. Sosem tudna a számba élvezni, ő ezt úgy mondja annyira tisztel, nem tenné meg, megalázónak látja a szitut. Én sem köszönném meg neki hogy a számba veri a termést, már bocs...

Van olyan mondjuk hogy csak én kényeztetem őt, nem szeretkezünk, de a végén kézzel fejezem be, ő mégis boldog, kielégült és agyon csókol érte. :)

2011. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem házasságfüggő, a házaspárok általában ugyanazokat csinálják az ágyban mint amikor még házatlan pár voltak. Kinek mi jön be, páronként változó.
2011. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki nem akarta a házasság előtt, azon a házasság sem segit. Én nem engedném a páromnak, hogy a számba élvezzem, ő meg annyira tisztel, hogy a fejében sem fordult meg Neki.


21/L

2011. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!