Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát-kapcsolat! Összevesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát-kapcsolat! Összevesztem egy barátnőmmel? Mit tegyek? Részletek lent. (13/L)

Figyelt kérdés

Ős is 13...

Eléggé bunkó volt velem régebben, de mostanában normális volt. Igazából sohasem voltunk olyan nagyonjó barátnők, de amióta normális volt velem jól kijöttünk. Most meg én voltam vele bunkó és eljátszottam a bizalmát: bunkó megjegyzéseket tettem neki és a háta mögött azt mondtam, hogy csak játszik a pasikkal, ami persze visszajutott a fülébe...

Nagyon sajnálom az egészet! Valószínüleg azért voltam olyan, mert a szüleimmel, meg a majdnempasimmal is gondok voltak a héten.

Tényleg NAGYON NAGYON SAJNÁLOM AZ EGÉSZET!!

Msnen szídot tle...de nem mondott semmi konkrétat, én meg végig csak azt hajtogattam hogy annyira sajnálom...

Az lenne a kérdésem, hogy holnap a suliban mit mondjak neki? Én rendszerint előbb bennvagyok, ő csak később jön be, majd meg a szekrényhez és vissza a terembe....

Mit mondjak neki? Mikor? Hogyan, hogy megbocsátson!?

Nem szeretném elveszíteni a barátságát, mert tényleg nagyon jóban vagyunk mostanában...

13/L

Úí.: Létszi a kérdésre válaszoljatok, ne pedig mást írjatok!


2010. márc. 24. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Balta hátába azt erdőbe ásd el!
2010. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És darabold is fel, úgy nehezebb megtalálni.
2010. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak bocs. :D
2010. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13 évesen a pasija? hagyjad már.......... amúgy meg odamész, és elmondod neki azt, amit ide leírtál.....
2010. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja...csak ez a lány kb. a suli legmenőbbjike és nagyon nehezen bocsát meg.
2010. márc. 24. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Mind a 2től kérj bocsánatott azt nem tudom ha annyiira nem vagytok bnők akkor szerelem...de nem tudom
2010. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerelem? :D o.O*
2010. márc. 24. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
darabold fel, égesd el a baltával együtt és szórd bele valami folyóba a hamut. ha meg a csontok nem égnek el akkor azt a balta fejével együtt bele egy szacsiba és be a folyó közepébe. remélem tudtam segíteni:(
2010. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha őszintén elmondod neki mivan akkor tutira megbocsájt. :) Ha bnem akkor nemis vagytok olyan nagyon bnők :S
2010. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem vagyunk mi olyan nagyon barátnők, csak úgy...elvagyunk ha nagyon kell...
2010. márc. 24. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!