Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki elutasít, már lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elutasít, már lassan ott tartok, hogy kezdeményezni se merek. Hogy lehetne növelni az önbizalmam?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Másfél év alatt vagy 15 lánnyal randiztam, de mind elutasított, szóval tuti velem van a gond.

Egyszerűen nem tudok bennük vonzalmat kelteni irántam, és ráadásul belülről is van pár nagy gondom, mint pl nem volt még komolyabb kapcsolatom, szűz vagyok, szorongós, és láthatólag nem is kellek senkinek.

Hogy lehetne ezen bárhogy is segíteni, mielőtt még késő lenne?

Ja és nem, nem vagyok ronda.


2011. márc. 23. 16:23
1 2 3
 1/24 bix ***** válasza:
konditerem, normális étrend a célnak belőve (ha fogyni akarsz diéta és futás mellé, ha nem vagy zsíros akkor mehet a tömegnövelés), és tombold ki magad. vagy húzzál le bulizni, morisons 2 ben haver is becsajozott, te pedig nem indulhatsz kisebb esélyekkel mint ő:D
2011. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Első körben az önbizalmadat kell helyretenni.


Amúgy meg, mi az, hogy "késő lenne"? Sohasem késő párt találni.

2011. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni, súlyom pont jó. Az önbizalmammal kéne kezdeni valamit, de az már nem is 0, hanem mínuszban van. Szóval mit lehetne kezdeni?
2011. márc. 23. 16:33
 4/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezted a lányokat, hogy miért utasítottak el?
2011. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért, mert "nem illünk össze", általában ez volt a válasz, vagy valami hasonló.
2011. márc. 23. 16:35
 6/24 anonim ***** válasza:
És a te véleményed szerint összeillettetek volna?
2011. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát volt olyan akivel igen, volt olyan, akivel nem.
2011. márc. 23. 16:38
 8/24 anonim ***** válasza:
A 15-ből hányat tudnál elképzelni a gyermeked anyjaként? :)
2011. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Motoros bőrdzseki, 80-as évek beli napszemüveg, gyufa a szádba cigi helyett, rövid, felszárított haj (nem zselével mert az gáz), és ne legyél ömlengős.


Mert gondolom, vagy rögtön elkezdtél lelkizni, vagy valami olyan vagy nagyképű vagy nem tudom mit mondtál ami miatt leléptek. Tőmondatok, és csak a kérdésére válaszolj.

2011. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egész egyszerűen rossz helyen kerestél rossz nőket.
2011. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!