Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magasságom miatt alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasságom miatt alig van önbizalmam, ezért kapcsolatom sem volt még 17 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jóképűnek mondanám magam, kondizok, próbálom magam elfogadni, de nem megy...

Több lánynak bejövök, kezdeményeznek is olykor, de azokból sem szokott lenni semmi, mert a testmagasságom miatt kisebbrendűnek érzem magam a többi férfihoz képest.


174 cm vagyok és tök rossz látni az utcán is, hogy egy csomó lány magasabb, mint én...


Hogyan fogadhatnám el magam? :/


17/F


2011. okt. 2. 10:58
1 2
 1/16 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
te érzed kicsinek magad én 170se vagyok pfff 17/f
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én 158 cm vagyok, és 20 éves.
2011. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem vagy abszolut alacsony. Sok-sok férfi a 160 cm-jével 175 cm-es lányokra hajt.( tapasztalatból mondom) Én 175 cm vagyok és szerintem semmi baj nincs a magasságoddal, a lényeg h nálad kisebb lányoknál próbálkozz.
2011. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

A 174 cm-es magasság egyáltalán nem tekinthető hátrányosnak.

Vannak magasabbak, mint te, azonban rengeteg alacsonyabb is van. És van nagyon sok aki egymagasságú veled és nők terén kiválóan áll. Itt nem a magasságról van szó.


Ha jó a tested, az arcod és a séród rendben van, s nagyjából te magad jól nézel ki és megnyerő külsővel rendkezel akkor a 174 centi nem számít, NEM HÁTRÁNY mindenesetre. Mellesleg nem kell mindig a 175 centis lányokat keresni, mert csakúgy mint fiúknál, lányoknál sem a magasság a döntő.

2011. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban sok lánynak 180 centinél kezdődik a férfi, de azért te még jó párnak bejöhetsz. Én 170 cm vagyok, ilyen magassággal már nagyon jóképűnek kell lenni, h esélye legyen az embernek nőt találni.
2011. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Utolsó, ezt én is tapasztalom, hogy nyálcsorgatva lesnek egy 2 méteres gyereket a lányok.

Nem tehetek róla, hogy nem nőttem magasabbra. Ha lenne egy plusz 10 centim, hidd el, én lennék a legboldogabb ember a világon.

2011. okt. 2. 11:21
 7/16 Tyler913 ***** válasza:
Szerintem nem gaz a magassagod,mondom ezt ugy,hogy 196 vagyok.Ha 150 lennel,az mar problemas,de 174 cm az teljesen atlag.Ha e melle meg kondizol is,jo az alakod,es jokepu vagy,akkor nem kell aggodnod.Ne frusztrald magad olyasmin,amin ugysem valtoztathatsz,inkabb fogadd el magad,es nyomulj az alacsonyabb csajokra.
2011. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én 176cm vagyok, de nem zavar:) 22F
2011. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy ideális a magasságod. Én nem szeretem a nagyon magas pasikat. 160 cm vagyok...:)


17/L

2011. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Örülök, ha így gondoljátok, köszi a válaszokat! :)


Egyébként az arcom is kissé kisfiús, szóval nekem a magasságproblémám tényleg gázos néha.

Mondjuk ez annyira nem zavar, sokan azt mondják, nem így van, de ha tükörbe nézek, egészen mást látok.

2011. okt. 2. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!