Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni Rajta magam? Meddig fog tartani? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Volt egy 3 éves kapcsolatom, nevezzük Gábornak(első nagy szerelem), de szakított velem 1,5 éve. Azóta volt egy kapcsolatom(Béla),akibe azt hittem szerelmes vagyok,de utólag visszagondolva csak fellángolás volt. Ők ismerik egymást szóval sztem tud róla Gábor, hogy volt vmi közöm Bélához.

A lényeg, hogy hullámszerűen változik a hangulatom. Néha elvagyok, néha pedig elviselhetetlenül hiányzik Gábor. Vele álmodom állandóan. Nagyon rossz :'(

Az eszemmel tudom hogy valószínű soha nem fogunk kibékülni és újra együtt lenni. Azóta neki már új tartós kapcsolata van.(Gondolom szerelmes). Nem bírom túltenni magam rajta, pedig az eszem tudja hogy nem érdemes vele foglalkoznom,mert átvert,hazudott. De még mindig szeretem, és álmodozom néha h talán visszatalál hozzám. Netán évek múlva....de újra együtt leszünk. Aztán belegondolok és elkeseredek: ha vissza is jönne hozzám, akkor se tenné meg a "Bélás" ügy miatt.

Mindenről ő jut eszembe, elkap a sírás és úgy érzem hogy soha nem lesz vége ennek. Nyitnék másfelé de nem megy.

Annyira készen vagyok,hogy néha a legrosszabb is megfordul a fejembe,csak hogy vége legyen már végre ennek a kínlódásnak.

Fogalma sincs hogy mennyit gondolok rá még 1,5 év után is. Soha nem csaltam meg, odatettem magam 100%-osan, és mégis elhagyott.

Másnak miért megy könnyen túllépni a másikon? Nekem miért nem? Nem bírom már. 22L

Bocs,hosszú lett. Kösz h elolvastad...


2011. márc. 23. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Akármilyen hihetetlen, átérzem a helyzetedet, énis voltam ilyen helyzetben. A legrosszabb, ha egyedül őrlöd magadban ezt a szomorúságot, problémád. Mindenképp ajánlom, hogy beszéld meg ezt a dolgot egy olyan személlyel, akiben megbízol, és jól megértitek egymást, pl. legjobb barát/bartánő. Az általában sokat segít, kiadhatod magadból a szomorúságot. Ha így sem megy, legeslegvégső esetben pszchiológus segítsége is szóba jöhet, de szerintem egy nagy baráti és családi háttér ezerszer annyit ér:) Kívánom, hogy mielőbb túl legyél rajta!:) Sok sikert:)
2011. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem az Eszter vagy, a volt osztálytársam? // Kérdésedre válaszolva: Mindenkinél más hogy mennyi idő alatt felejt, lányoknál általában ahogy észrevettem tovább tart. Legjobb tanácsom szerint (én most ezt csinálom, és működni látszik) szerezz be valamit ami nálad szimbolizálja hogy új életet kezdesz (én karkötőt vettem) hátha a tudatalattidat megmozgatja a dolog. Csak légy határozott!:)
2011. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én épp egy erősen hullámzó kapcsolatban vagyok, és nem tudom pontosan, de úgy érzem itt a vége. :( Már előre rosszul vagyok tőle, ha eszembe jut hogy lehet hogy nemsokára sor kerül a szakításra, nem tudom hogy viselném. Na de a lényeg: amikor éppen ilyen hullámvölgyben voltunk, eldöntöttem hogy szembeszállok a legnagyobb ellenségemmel, hogy így lelkiekben is erősebb és kitartóbb legyek. A "legnagyobb ellenségem" a sport :D Utálom, béna is vagyok. De elkezdtem futni járni. Az a cél lebeg előttem, hogy ha kitartó vagyok a futásban, akkor kitartó és erős vagyok mindenben. Eddig bevált. Próbálj ki te is hasonlót :)
2011. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!