Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a kalandokon túltenni magunkat?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, de félév után újra összejöttünk 2 hete. Neki közben voltak futó kapcsolatai. Hogy lehet ezen túljutni? Volt más is hasonló helyzetben? Ez csak idő kérdése?
2011. okt. 15. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor megszakadt a kapcsolatunk az enyémnek is voltak kalandjai vagy talàn kalandja. Viszont nekem is volt kapcsolatom. Utàna a sors ùjra összehozott bennünket végleg. Ezt el kell felejteni, mert nem voltatok együtt.
2011. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a problémádat. Elöször szakitottatok, utána vagy csak neki, vagy mindkettötöknek volt egy-két kapcsolata, aztán megint összejöttetek. Az ami közben volt, nem számit semmiféleképpen megcsalásnak. Ha téged zavar, hogy közben mással volt, akkor nem kellett volna újra kezdeni vele, elvégre nem várhatod el, hogy szakitás után ne álljon senkivel szóba, mert ESETLEG mégegyszer összejöhetne veled.
2011. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tartom megcsalásnak, amin túl kellene lenni... Szakítottatok, utána miért ne kezdhetne mással?
2011. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem írtam, hogy megcsalt. Hanem hogy volt-e valaki így, és hogy jutott túl rajta.
2011. okt. 15. 21:36
 5/13 A kérdező kommentje:
MOndjuk annyira nem ESETLEG jöttünk össze, mert állítása szerint egyfolytában rajtunk agyalt.
2011. okt. 15. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Épp ez az: mivel nem csalt meg, nincs ügy, nincs megbocsájtani való, tehát nincs amin túl kéne lenni...


Az expasimmal volt nekünk is két hónapos szünet, de nem érdekelt hogy közben ki volt.

2011. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
21:25 - ti megbeszéltétek a kalandokat? Úgy értem, ki volt, hogy jött össze, stb. Kibírtad, hogy ne hozd szóba?
2011. okt. 15. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:

21:25-ös vagyok


Nekünk végeredményben ùgy volt, amikor megszakadt a kapcsolatunk (most màr a férjem), hogy a férjem mindig irogatott nekem. Allandóan sajnàltatta magàt, hogy ezt nem birja, hogy nem vagyunk együtt. Leirta, hogy szórakozik lànyokkal, de akkor is ràm gondol. En nem vàlaszoltam neki.Persze jàrt egy lànnyal,aki nagyon beleesett és még fel is keresett engem.

Ezt emlegettem neki, hogy milyen dolog ez, hogy a cimemet megtudta és felkeres engem.

Ja és a cukkolàs, hogy milyen ronda csajjal jàrt.

Erdekes õ viszont soha nem emlegette nekem, hogy volt kapcsolatom, attól függetlenül, hogy elmondta egyszer, hogy nagyon fàjt neki, tudomàsul vennie, hogy màs ölel.

Ha a csaj nem keres fel engem, talàn engem sem érintett volna olyan mélyen. Végeredményben megsajnàltam, dehàt a férjem mondta neki, hogy semmi komolyra ne szàmitson, mert engem szeret még mindig. Ja és a szakitàs kb. 1 évig tartott.


Tedd tùl magad rajta, kezdjél tisztalappal, ha még fàj is az embernek.

2011. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, Nehéz dolgok ezek. Ráadásul a párom anyja mindenféle videókat tölt fel a netre, és van, amelyiken még az előző nője van. Emésztem magam ezen.
2011. okt. 15. 23:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek, dehàt a pàrod, hogyan engedheti meg ezt az anyjànak? Utàlom az ilyen anyàkat, akik azt keresik, hogy okozzanak fàjdalmat a fiuk tàrsànak.

Mennyi ideig tartott a szakitàs közöttetek?

2011. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!