Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépnem kéne vagy megoldják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnem kéne vagy megoldják?

Figyelt kérdés
Szóval...barátnőm a pasija, én meg a pasim a főszereplők...barátnőm elvileg szereti a pasiját, de nem látszódik rajta és már fullra kivan a f*sza az én pasimnak is meg a barátnőm pasijának is...imádom a barátnőmet, de amit már csinál az kegyetlenség...ezért az én kapcsolatom is megromlott... látom, hogy mindenki szenved az "édes négyesben"...meg kéne mondanom a barátnőmnek, hogy ez így nem állapot vagy ne avatkozzak bele a szerrelmi ügyeikbe??
2011. márc. 23. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ h mi a probléma? mit csinál a csaj? ha pl féltékenykedik ,akkor a pasijának kellene vele megbeszélni a dolgokat, megnyugtatni, h ő az egyetlen, élete értelme... ha viszont ragad, akkor vmit te is tehetsz az ügyben. elbeszélgethetsz vele, h enm kéne, meg csináljatok akkor 2esben progit, v nemtom.
2011. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyit csinál, hogy nem csinál semmit...a srác próbál vele beszélni de ő elmegy mert "dolga van", vagy megpróbál csókot adni de elhúzza a fejét és csak puszi sikerül...szegény srác nagyon szenved...
2011. márc. 23. 20:50
 3/6 A kérdező kommentje:
válaszokat, kérlek!!!!
2011. márc. 25. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel hogy ha nem szereti már a pasiját akk szakitson vele mert igy csak szenved szegény ,vagy ha igen akkor ne csinálja ezt mert ez senkinek se jó
2011. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a barátnőddel kell beszélned, mivel a barátnőd, nyilván meghallgatná, és remélhetőleg figyelembe is venné a véleményedet! És ha esetleg sértődékeny típus, akkor próbáld meg más szemszögből közelíteni a dolgot, hogy az ne nagyon hasson kritikaként, inkább csak legyen baráti tanács!
2011. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beszéltem a barátnőmmel, szakított a barátjával...tudni kell az én pasim nagyon érzékeny szívére vette és még voltak okok és mi is szétmentünk...de azért köszi a tippeket :'(
2011. márc. 28. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!