Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen legyen egy igazi férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen egy igazi férfi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szerintetek - és itt elsősorban lányokra gondolok - milyen külső és belső jegyekkel, tulajdonságokkal, képességekkel stb. kell, hogy egy mai férfi rendelkezzen? Egyáltalán ma milyen férfi ideálok vannak? Nektek mit jelent az ideális férfi?
2011. márc. 23. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
rosszfiús, de viszont ha kell romatnikus de ne nagyon. néha bújjon hozzám, és simítson meg. ha társasággal vagyunk nem muszáj mellettem álnia, és a kezem fognia végig, de jó ha odajön, és megpuszil, v csak rámkacsint egy másik sarokból, h még jelen van ,és nem felejtett el. legyen poénos, de ne idegesítően, és vegyen le a lábamról legyen meg aza kis plussz ami kell. pont ilyen a férjem és imádom :) mindíg csinál vmit ami miatt rájövök, h mennyire szeretem.
2011. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ne a csajokat kérdezd, mert akkor az életedben nem lesz nőd. Viccen kívül mondom.


Ilyen válaszokat fogsz kapni: őszinte, kedves, humoros, figyelmes. Ha ilyen leszel, K.O. Évekig nézheted majd, ahogy más pasik happolják el előled a nőket, pedig Te olyan vagy akit "szeretnek".


Lehetsz ilyen DE CSAK AZUTÁN, hogy megszerezted a nőt. Viszont akkor is "papucs pozitív" leszel egy idő elteltével.


26/F

2011. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a barátom! :D

Szóval...

Külsőre azért mindenkinek más, én azt szeretem ha valaki izmosabb, de legalábbis nálam semmiképp se vékonyabb, sportol, jó kiállású, sármos tekintet (a kisfiús arcú, "cuki-gyerekek" mellett nem érzem magam nőnek), szeretem a szakállat is, de ez nem olyan fontos.

Belső tulajdonságaiban egyenes, nem kertel, intelligens, jó beszélgetőpartner, határozott elképzelése van a jövőjéről(de legalábbis nem akar anyuciék nyakán ragadni a végtelenségig), ambiciózus, udvarias, jó az ágyban, nem csinál belőlem hülyét mások előtt, mert akkor ő a "viccesfiú a haverok előtt", tisztel és természetesen nagyon szeret engem, és ezt érzékelteti is velem. :)

Én azt hittem úgysincs ilyen pasi, erre megismertem a barátomat, és most nagyon-nagyon boldog vagyok vele! :) Nagyon szerencsésnek érzem magam!

20L

2011. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Pisisek,ti nők mindíg csak az álom pasikat írjátok le,aki olyan ritka mint a fehér holló,mert mindíg a rossz fiú kell akit azt hiszitek meg változtathattok,de csak évek multán jöttök rá hogy a az idő amit rossz fiúkra pazaroltok,kidobott idő az ablakon.


Én rendes srác vagyok de már kezd elegem lenni hogy mikor rendes lánnyal ismerkedek,mindíg panaszkodik így átverték meg úgy át verték,és ott vagyok pl én aki meghalgatja,és ha ő lenne a barátnőm mindent meg tennék érte,de nem kellek,csak az izgalmas rosszfiúk.

Ja amúgy a legtöbb nő hazug,és szemét,és tudom a férfiak is ilyenek

2011. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:49


Amit leírtál az sajnos mind igaz. A legrosszabb az egészben az, hogy amikor a rosszfiúk párszor már átb*szták és kihasználták őket, akkor benyögik, hogy hát igen, akkor mégis csak egy jófiú kéne. Ekkor persze már jók lennének. Ez nem más mint szín tiszta lenézés, amit nagyon rühellek. Aki olyan hülye volt, hogy összeállt egy agresszív, hűtlen tahóval az éljen is vele, szüljön neki gyereket, de aztán ne sírjon, hogy neki milyen rossz és, hogy mennyire kihasználták és ne akarjon olyat, aki megbecsüli, mert nem érdemli meg.

2011. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 12:04



Szívemből szóltál,kicsit lealacsonyító,ha nincs ló akkor már a szamár is jó

2011. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!