Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire legyen agresszív egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire legyen agresszív egy férfi?

Figyelt kérdés

nem vagyok egy balhés srác sőt, kerülöm a konfliktus helyzeteket, hogy lekopogjam nem is nagyon szoktak belém kötni.(talán a külsőm miatt: zömök test ,kopasz fej)


A minap az egyik kis közértbe vásároltam és egy alkesz fickó fogyasztott a pénztárnál, persze nem iskola kakaót :D...

Nem volt semmi affér, csak mikor lépek ki a boltból, utánam szólt valami trágár jelzőt aminek a felét is alig értettem, egy pillanatra megálltam visszafordultam , de hagytam a francba és elmentem.


Utólag bosszant hogy nem mentem vissza és vontam kérdőre a fickót,ha pl. lenne barátnőm és az ő jelenlétében zajlott volna le ez a dolog az már elég kínos lenne.


Szerintetek helyesen cselekedtem, vagy ez már beszariság????


22/F


2011. aug. 16. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Az agresszió nem vezet sehová, mégis elvárják a lányok.
2011. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen alkás csöveseket le kell sz@rni, főleg amikor a csajoddal vagy. Én mindig azon parázok, hogy ha megütök egy ilyet elkapok valamit (tetű vagy ilyesmi).
2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz 1 alkoholista barommal viszont ha a párodnak szól be akk menj vissza és rendezd le...:)
2011. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:00


Jah :D , de ha nem is kapsz el tőle semmit, csak éppen úgy ütöd meg hogy kipurcan...akkor annyi, mehetsz a börtönbe :S

2011. aug. 16. 13:03
 5/19 anonim ***** válasza:

Semennyire. Egy szerencsétlen csövesbe belekötni, még ha utánadmorgott is valamit, gyáva dolog.


Az agresszió visszataszító dolog, és ha látok egy ilyen pasit, önkéntelenül felmerül bennem, hogy ha nem tetszene neki, amit mondok, akkor velem is ilyen lenne?


26, L

2011. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

direkt azért szól be a párodnak, mert számít rá, hogy te odamész és lerendezed.


csak neki teszel jót, mert lesze egy kis izgalom az egyhangú utcai életében, korházba vagy előzetesbe kerül, legalább addig is melegben van, és kaját is kap, nameg jól beperel téged.


ennyire csak nem lehetsz ostoba, hogy megteszed neki ezt a kis szívességet???

2011. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha ököllel ütöd, akkor nincs ujjlenyomat...
2011. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen cselekedtél, az unatkozó emberekre nem kell adni, ezzel megmutattad, hogy nem süllyedsz le az õ szintjére.Mindig tedd ezt!!!!
2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az agresszió tényleg hasztalan dolog...és csak még több bajt okoz.. nagyszájúakkal toleránsnak kell lenni, és rájuk sem kell figyelni. sokkal rosszabb az nekik, ha tudják hogy alsóbb rétegbe nézzük őket, és annyit sem érnek hogy energiát pazaroljunk rájuk a beszéd használatával.
2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Igen, a te álláspontod is jogos, annyi pici hibával, hogy nem a hátrányos helyzetű emberekkel való kötekedés a téma, hanem az hogy, hol húzzuk meg azt a bizonyos határvonalat.....

2011. aug. 16. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!