Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt esetleg olyan nő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt esetleg olyan nő vagy férfi, akiknek külföldi a párjuk?

Figyelt kérdés

Olyan férfiakat vagy nőket kersnék akiknek esetleg külföldi a párja.Én kint élek Angliában egy fél éve,és kezd foglalkoztatni a gondolat,hogy megpróbálnám egy angol férfival.Igaz amitől nagyom félek,és ez is lenne a kérdésem.A nyelvi nehézségek.Nekem az angol még elég kezdő,persze folyamatosan tanulom,de hogy folyékonyan menjen több idő kell hozzá sajnos.Szóval nektek mennyire okozott ez problémát? én úgy veszem észre ha mind két fél igazán akarja,akkor megtudják oldani:).szívesen várok bármilyen történetet,kíváncsi vagyok:)

21 éves,lány


2011. márc. 24. 01:29
 1/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nekem is külföldi a férjem.

A nyelv a legkevesebb, ráadásul ha kint élsz Angliában, hamar megtanulod.


Olyan dolgokban ne legyen nagy különbözőség, ami két magyar között is számít: hogy pl. nő szerepe a családban (elvárja hogy kiszolgáld, te meg dolgoznál), gyermeknevelés (a nőkre hagy mindent vagy részt vesz benne), stb.

2011. márc. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat ha vannak es nemzavarnak a kulturalis kulunbsegek akkor nem lehet gond.

En 23 eves vagyok kb veled egy idosen koltoztem ki kanadaba noveremek. Nagyon kozeli baratsagban voltak egy olyan csaladal akik sosem dolgoztak olyan nyaralo szeruseget uzemeltettek wekend hazak hegy labaal hatalmas to mellett ilyesmik. Ott kezdtem elsore dolgozni eggyik lanya velem egy idos volt eleg erdeklodonek mutatkozott irantam talan csak probalt volna segiteni tanulni az angolt. A lenyeg nem tetszett a mentalitasa hogy egesz eletben mindent megkapott semmit sem kellett erte tennie.

Engem legalabb is ez nagyon zavart hogy nem ismeri most sporoljunk aramal vagy kajaval ezt ott nem ismertek soha ez mondjuk jo de olyan mintha szornyen felelotlenek lennenek nem tudjak mi az a ketkezi munka de nehez ezt elmagyarazni engem ez nagyon zavart mindenesetre bar igy nem tudom hogy talalok valaha is part.

Magyar o. meg az a baj ha megtudjak hogy kanadaban elek minden nonek bejovok en meg azt nem akkarom hogy csak azert legyen velem valaki hogy kijuson kanadaba ugyhogy a parkapcsolatokkal eleg sok a problemama mar

2011. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bécsben élek,a párom Indiai!8 hónapja vagyunk együtt!Amikor össze jöttünk én alig beszéltem németül,de soha 1 percig sem volt probléma!A szótár mindig ott volt ha valami fontosat akartunk mondani egymásnak!De anélkül is simán ment minden!Érdekes és szép volt! :) 27/L
2011. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én itt ismerkedtem össze egy amerikai pasival. Ide jár egyetemre. Mivel ő nem beszél magyarul, ezért nekem kell angolul beszélni és néha flusztrál. Sokszor van olyan, h nem tudom kifejezni magam és félreért, vagy hogy beszél és beszél és nem fogom fel egyszerűen, hogy mit mond, és olyankor annyira hülyének és szerencsétlennek érzem magam. De őt nem zavarja, legalábbis sosem mondta, vagy sosem láttam rajta. Nem komoly a kapcsolatunk, csak ismerkedünk, összejárogatunk, a szexhez meg ugye nem kell beszélni (az a világ egyik közös nyelve :D). De ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor nagyon ráhajtanék a nyelvtanulásra, mert zavar, hogy nem tudom úgy kifejezni magam, ahogy szeretném, és a beszélgetéseink kb. két gyerek szintjén mozognak. Az is furcsa, hogy néha nagyon gördülékenyen megy és egész mély dolgokról és sokáig is tudok vele beszélgetni, de néha meg egyszerűen leblokkolok és a legegyszerűbb dolgokat sem fogom fel. Olyankor el tudnék süllyedni szégyenemben.

Azzal is gondok vannak, h pl említette, h szívesen meglátogatja velem a családomat. Csakhogy a családomból senki nem tud angolul...elég kellemetlen lesz így a dolog, h senki sem tud vele váltani egy pár szót.

Viszont ha tényleg komolyra fordulna, mondjuk egymásba szeretnénk és hasonlók, akkor nincs az a probléma, amit nem lehet megoldani. Szerintem nyugodtan kezdj bele, legyél nyitott, flörtölj, nem kell egyből komoly párkapcsolatra gondolni, az majd alakul, jön. Hagyd, hogy sodorjon az ár :)


21/L

2011. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) :) nagyon örülök annak akinek tényleg komolyara fordult,és nem okoznak akadályokat a nyelvi korlátok :) végüéis egy nagy szerelem sok mindent legyőz :) :)

az utolsó hozzászólóval egyetértek:) de ha tényleg komolyabbra fordulna szerintem sem kell ezek miatt aggódni!Szerencsére nekem a szüleim beszélnek anglul,mert ők is itt vannak velem.

Velem is előfordul hogy leblokkolok,főleg telefonba:D.

Néha engem is bánt a dolog,de úgy vagyok vele,ha neki megéri velem ezt így végig vinni,segít nyelvet tanulni,és még mindig velem van akkor csak nics baj :)))

2011. márc. 24. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom német, 7 hónapja vagyunk együtt:) kinn élek vele, a némettel azért egyre jobban haladok, de legtöbbször angolul kommunikálunk, ha valami fontosról van szó:)

Amúgy valahogy tényleg tök izgalmas mikor valamit nagyon akarok mondani, de esetleg nem tudom az adott szót angolul...akkor kis szótáramat hívom segítségül:)

Szóval no para menni fog az:)

20/L

2011. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!