Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra mód, hogy irányítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra mód, hogy irányítsam egy férfi érzelmeit?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondoltam, hogy direkt irányítsam valamival, kiprovokáljam azt amit éppen érez
2011. márc. 24. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Vannak, de nem jó játék.

Én csak a szexre szeretem ráirányítani a páromat. Akkor azt csinálom, hogy olyanokat mondok neki, hogy nem bírja sokáig, meg csak a szája nagy, nem is bír 2-3 menetet egymás után. Ezzel annyira beindítja, hogy kimond mindent ami ezzel kapcsolatos:)

Hogy más részen, hogy lehet irányítani azt nem tudom, de nem is akarom:)

2011. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

manipulációnak hívják

undorító

2011. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondod neki, hogy csak akkor fekszel le vele, ha azt teszi, amit mondasz.

De ez nagyon csúnya dolog.

2011. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, de ne nagyon csodálkozzál, ha utána rövid időn belül p*csán leszel rúgva.
2011. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél hogy érezzen? Szexszel bármire rá tudod venni...
2011. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, a legelső kommentelőhöz csatlakozom, nagyon netces, és veszélyes kiss játék.

A leg elemibb módja ,ha feldühíted, ha az ember ideges,és dühös,mindig az igazat mondja.

Jómagam is "leteszteltem" már így 1-2 barátomat, és nem igazán volt Jó irányú a tény feltárás. Igaz itt csak a vélményükre voltam kíváncsi, és nem irányítani akartam.

Igaság szerint ne akard irányítani az embereket, tényleg nem jó játék.

Esetleg még a fordított pszichológia, még beválhat, viszont az is elégé bonyolult.

Ha szexuális téren szeretnél dominálni, irányítani, ha hergeled azzal tudod + törni, pl:Nem is képes erre és erre...

De ez nem épp Jó, mert ezzel olyanra is rá tudod venni, amit talán ő nem akar.

Viszont hamindneképpen provokálni szeretnéd, hergelni nem biztos,hogy Ő a néked + felelő partner, mivel gondolom nem bízol benne, és ezért szeretnéd +tudakolni az érzelmeit.

Ezt csak Te tudhatod, mindneesetre a Legjobbakat, és Peace.

2011. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos... nem szexuális térre értem. A párom egy jó tartással rendelkező ember, viszont nincsenek szabályai. Az íratlan szabályait ő maga alkotja de úgy csinálja, hogy ne vehessek benne észre semmiféle rendszert (habár annál okosabb vagyok). Mindig kérnem kell tőle a puszit, a bókot, a buksisimit, a csókot nyilvános helyen, stb. Szeretném ha magától tenné ezeket. Nem fogok leülni vele beszélgetni erről. Szeretnék valamit kitalálni, hogy mivel is vehetném rá úgy, hogy ő mit sem sejtsen, semmilyen változást ne vegyen észre... Lehetséges ez?
2011. márc. 24. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Köszönöm adtál távpontokat, hát hogy így levezetedd, teljesen más megvillágításba kerülnek a dolgok.

Szerintem kicsit értelmetlen , mert ha szeret nem kéne kérni a törődését, hogy "Ugyan együtt vagyunk Csókolj már meg" Számomra furcsa.Mit Érzel Öszintén visszont szerettéged a Párod?

Nekm most 3 varia ugrott be, vagy Te kezded el, hogy odabújsz hozzá, + Csókold, vagy spontán adsz neki puszit amikor hozzábujsz.

A másik ennek elentéte, mivel írtad, hogy Te kéred, hogy Bókoljon, milenne ha nem kérnéd tőle?

Kiss ideig,tarsdt tőle a távolságot.

Ne kérd, hogy Bókoljon, hogy + csókoljo, stb...

Mondjuk ez eléggé 2 élű, mert vagy ésszheztér,vagy kész vége :( .

Ez attól függ menyire szeret téged.

A harmadik, hogy leültök és + beszélitek, hogy most mivan.Bár írtad, hogy hogy ezt nem szeretnéd.

A döntés rajtatok áll, remélem tudtamsegíteni.

A lehető legjobbakat.

PEACE

2011. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!