Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve vagyok a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézecske83 kérdése:

10 éve vagyok a párommal. Együtt dolgozunk, és együtt élünk. Mindenben ő dönt, irányít, nem hagy levegőhöz jutni. Létezik e a boldogság, keressem, vagy maradjak a biztosban?

Figyelt kérdés
Flegmázik és kötekedik velem, pofákat vág. Nem jó már a sex sem.28 éves vagyok, és még soha nem éltem úgy, hogy engedély nélkül mehettem volna el otthonról, vagy magam dönthettem volna az életemről.Szeretem,és szeret.De nekem ez már nem szerelem.
2011. nov. 12. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én aki már sok sok mindent átél,azt tanácsolom neked menj keresd meg a Boldogságot.El sem hiszed milyen jó annak lenni,sok rossz után most mondhatni az vagyok egy olyan társsal akit a világért oda nem adnék.Menj,szárnyalj és keresd meg a Szerelmet és Boldogságot,mert hidd el valaki csak rád vár.
2011. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Szerintem nem kell eltűrnöd, hogy így viselkedjen Veled! Állj ki magadért! Ha úgy érzed nem ez az amire vágysz, akkor lépj! Azért csinálja ezt, mert azt hiszi bármit tehet Te úgyis mindig vele maradsz
2011. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen azt hiszem így kell lennie.

Sajnálat,vagy gyávaság,kishitűség, nem szerencsés.

Így nem lesz jó...

Köszönöm!!

2011. nov. 12. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kilépni egy tíz éves kapcsolatból ebben biztos vagyok, de sokkal rosszabb, ha benne maradsz és csak szenvedsz. Menj és keresd meg a boldogságod. Keres magad mellé egy olyat aki szeret és aki mellett önmagad lehetsz. lehet, hogy megtalálod még karácsonyig, de lehet, hogy hosszabb idő kell. A lényeg ne add fel. Soha ne add fel. Lehetsz még boldog más mellett.

Majd írd meg, hogy alakult a pároddal a szakítás. Nem volt e erőszakos vagy, hogy fogadta egyáltalán.

Sok sikert

2011. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!