Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni a szeretett személy mértéktelen árulását, mikor nem volt rá indok, és előjel?

Figyelt kérdés

-Visszaélés intim, bizalmas, nagyon titkos dolgokkal, ez kiteregetése olyanoknak, akiknek nem lett volna szabad.

-Visszaélés a szeretettel, majd ezt a szeretetet átírni erőszakosságba, és aljasságba, terrorba.


De csak egy pár húrt birizgáltam meg. Szóval hogy lehet ezt feldolgozni, és hogy lehet ezt eltűrni?


2011. júl. 7. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hogy lehet ezt elturni? Miert, te el akarod turni? Nem kene. Ezt nem SZABAD elturni. De ha szeretned akkor jo mulatast. Akkor egy jo nagy hulye vagy mar bocs,es meg is erdemled amit eztan kapsz tole.
2011. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném eltűrni, de egész egyszerűen nem tudok mit tenni. Olyan, mint egy bástya, ami körbe van véve parasztokkal, és vakon védik Őt.
2011. júl. 7. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj =( furcsa, de nekem több legjobb barátommal való kapcsolatom így ért véget h elárultak =/ én egy ideig tervezgettem vmi bosszúfélét :D -.-" de aztán ahogy telt az idő egyre kevésbé érdekelt, bár néha még mindig eszembe jutnak =/ az egyik elég friss, szóval azt még nagyon nem tudtam feldolgozni, de a többiek is eszembe jutnak időnként. szóval engem is érdekelne. vki vmi jó tanács? :D
2011. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tenned akkor semmit. Csak egyszerűen szűnjön meg létezni számodra. Legyen boldog élete a sok paraszttal akik vakon védik. Egyébként ki ő neked? Párod?
2011. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor ezeket elkövette, még az volt, már nem, de attól a probléma nem szűnt meg. Fel nem tudom fogni, hogy hihetnek ilyen mértékben neki, miszerint: ő a jó, a mértéktelenül jó, az angyal, én a kegyetlen, gonosz, sátán földi megtestesülése. Nekem is vannak hibáim, neki is vannak hibái, de akárhogy is nézem, Ő többször, aljasabban, és sokkal kegyetlenebbül viselkedik. Ráadásul én sosem árultam el Őt, Ő viszont, ahogy tehette, az első pillanatban.
2011. júl. 7. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér lehet. Ha mások vakon hisznek neki és számukra te vagy a sátán, nem ő, akkor az az ő bajuk, hidd el. Vagy miért foglalkoztat ennyire? Barátaid vagy családtagjaid fordultak ellened miatta? Akkor mondjuk megértem. De ha nem, akkor előbb-utóbb túlteszed magad idővel a dolgokon. Reméljük hogy ekkora görényt nem fogsz ki még egyszer.
2011. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy pár barátom elvesztettem miatta, de főként azért, mert ugye én vagyok az állat, a féreg, és aki ilyen ember barátja, azt csesztetni kell, annak szenvednie kell.
2011. júl. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!