Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek ötlet vagy tanács?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ötlet vagy tanács? (lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve megismertem egy lányt (most 15), ismerkedés után összejöttünk és valami fantasztikus volt vele mert megtaláltam benne amit kerestem, de sajnos 1 hónap után szakitottam vele mivel a szülei tiltották tőlem...(máig nemtudjuk miért de szerinte nem a korkülönbség miatt) igy jobbnak láttam ha az ő érdekében abbahagyom :S hogy hátha talál jobbat akit elfogadnak a szülei. Ezután is beszélgettünk meg minden és barátok maradtunk, én ezalatt sem felejtettem el őt igazán és mindig is szerettem, most kb 4 napja kiderült hogy ősem és bevallotta hogy szeret. így hát megint összejöttünk dacolva mindennel....igy most ez megint titokban folyik a szülei tudta nélkül. És esetleg nincs-e ötletetek rá hogy hogyan tudnék ezen változtatni, nem akarom hogy imádjanak meg kedvesek legyenek csak fogadják el hogy szeretjük egymást és engedjék a lányukat. Még hozzáteszem hogy 19 vagyok, és tényleg semmi hátsó szándékom nincs ezzel egyszerűen csak megveszek a lányért :) ja és régen egyszer beszéltem az édesapjával és rendőrséggel fenyegetett...szóval várom a tanácsokat, ötleteket. Igaz nekünk is van pár de hátha itt vmi újat találunk :) előre is köszönöm és bocsi ha hosszú voltam.
2011. júl. 11. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

...a felnőttek lököttek..lehet azért tiltották el mert hozott egy egyest a gyerek, vagy mert nagyon féltik, vagy kicsinek tartják, vagy roszfiúnak nézel ki...sosem lehet tudni

sztem tartsátok titokban azt ennyi

21/L

2011. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést a sztereotípiákért...

Amikor először összejöttél vele még gyermekkorúnak számított, és az apja abból indult ki, hogy annyi idősen amennyi te vagy csak egy dologra koncentrálsz: a szexre, ami mint tudjuk egy annyi idős gyerekkel bűncselekménynek (megrontásnak) számít.

Ne várd azt az apjától, hogy tapsikolni fog örömében...

Én a helyedben leülnék vele beszélgetni négyszemközt, és elmondanám neki az érzéseimet, és biztosítanám róla, hogy nem tervezed azt, hogy szexuálisan közeledsz még jó ideig a lányhoz (ha annyira szereted, akkor kibírod úgyis). Talán így egy kicsit megenyhül, ha látja, hogy nem csak meghúzni akarod a lányt, hanem tényleg komolyak az érzéseid. Ha nagyon ellenzi a kapcsolatot ajánld fel, hogy valaki kísérje el a lányt az első néhány randira...

Ne felejtsd el, hogy bármennyire nehéz elképzelni de ők is voltak fiatalok, és pontosan tudják, hogy mire megy ki a játék....

Ha nem mondjátok el a családjának soha sem fogják a dolgot megbocsátani, és bármit is csinálsz tiltani fogják a lányt tőled (arra ne is számíts, hogy nem jönnek rá)

2011. júl. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó :) igen erre mi is gondoltunk hogy oda megyek és megmondom mit akarok és mit nem :) csak kérdés hogy el-e hajtanak egyből...és igen megértem őket is és nem várom el hogy tapsikoljanak csak adjanak 1 esélyt hogy bebizonyítsam hogy nem a szexre utazom..ja és végül igazad van hogy egyszer úgyis kiderül ezért akarok minél hamarabb ezen túlesni :/:)
2011. júl. 13. 01:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok :)
2011. júl. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 14. 01:08
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem is féltik a lányukat, mert idősebb vagy, mert feltételezik, hogy csak ki akarod használni, mert rosszat hallottak rólad, mert nem szimpatikus nekik a fejed, bármi lehet az oka... ha tényleg semmi okot nem adtál rá, hogy ne bízzanak benned [nem drogozol, stb] akkor próbálj meg beszélni velük, a lány nélkül.
2011. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hivd ki az apját szkanederozni , és ha legyőzöd akkor lehet tiéd lessz a lány :)
2011. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha ez ilyen könnyen menne...:D elhiheted rágyúrnék a menetre :)
2011. júl. 17. 01:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Jöjj rá hogy mi a hiba és javitsd ki .
2011. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy meg nem tudom átérezni a helyzeted , én mindig is az idősebb csajokra mentem ;)
2011. júl. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!