Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Jó ötlet" belenézni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jó ötlet" belenézni a barátom naplózott msn-beszélgetéseibe? Úgy érzem, megcsal. Vagy ne nézzem meg, mert amiről nem tudok, az nem fáj?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, 21 évesek vagyunk
2011. jún. 9. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
inkább kérdezd meg a mi a helyzet ha hazudik és zavarba jön ugyis észreveszed, ha megnéznéd azzal valamilyen szinten elárulnád, bizalom se lenne már meg ugy mint régen, a barátod helyében ha ilyet tennél tőlem tuti megkapnád a magadétXD
2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Eloszor is azert ne nezz bele, mert aljadek dolog. Semmi kozod hozza, maganszferaja is van az embernek. Az hogy mit hiszel semmire se jogosit fel.


Ha ugy erzed nem tudsz benne bizni, akkor szakits vele, bizalom nelkul nincs kapcsolat.

En biztos szakitanek azert ha a magandolgaimba piszkalna bele valaki.

2011. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg! Mert ha titkolni akarna valamit, akkor nem naplóztaná vagy a jelszót változtatná meg, hogy te ne tudj belépni. Ha viszont nem nézed meg, örökre kétségeid lesznek felőle!
2011. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne nézd meg, minden normális pasi abban a pillanatban kidobna, amint megtudná.
2011. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
54%
Hát ha azt érzed hogy megcsal akkor szerintem jobb ha megnézed mert ha nem nézed meg akkor életed végéig is élhetsz ugy hogy a barátod "több fát tart a tűzön..." de az is lehet hogy nem...:D Hidd el, ez csak tapasztalatból jön:S:S:S
2011. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ugyan már a barátod se hülye... én mindig kitörlöm ha más csajjal beszélek amit nem kéne lásson a bnőm :P
2011. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Férfiak:ne nézd meg!

Nők:nézd meg!


Bajtársiasság.:))Szerintem se nézd meg!

2011. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd meg!
2011. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs meg a bizalom, akkor nem biztos, hogy jól működik a kapcsolat...

Mi például mindent tudunk a másikról, még azt is elmeséljük egymásnak, hogy kivel és miről telefonáltunk... Mindketten tudjuk a másik összes jelszavát bárhova, volt is már olyan, hogy engem kért meg a barátom, hogy írjak meg egy e-mailt helyette- szóval annak teljes tudatában, hogy láthattam az összes levelét... Hasonlóképpen a telefonját is bármikor kölcsönadja, és láthatom az sms-eit is (de ugyanez működik fordítva is, pont a héten esett meg, hogy egy srác rám nyomult egy közösségi oldalon, és be is másoltam a levelét a barátomnak...). Nincsenek titkaink egymás előtt, tudjuk, mikor hol kivel mit csinál a másik... Amúgy 3,5 éve vagyunk egy pár.

Nem vagyok biztos benne, hogy nálatok minden oké, ha gyanakodnod kell, hogy megcsal, és leleselkedni a beszélgetéseitekben... Honnan veszed, hogy megcsal? Nem érezteti már ugyanúgy, hogy mennyire szerelmes beléd, mint az elején? Mert az elég könnyű észrevenni, hogy odavan- e érted, és ha látod, hogy igen, akkor nincs ok aggodalomra. Ha igazán szerelmes, akkor eszébe se jut megcsalni.

20/L

2011. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csinálj azt amit akarsz! Remélem segítettem a válaszommal! :)
2011. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!