Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanád?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az osztályban, és egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy kettőnk közül melyiket választaná.

Az legyen titok, hogy melyik srác vagyok!


1:. 171 cm magas, barna hajú, barna szemű, kicsit hasas, átlagos testalkatú társasági lény, sok haverja és viszonylag nagy baráti köre van. Átlagos arca van.

Szóval szünetekben általában haverokkal lóg.


2:. 179 cm magas, kék szemű, barna hajú, sovány, és félénk, egyáltalán nem társasági arc, és nem egy nagy dumagép. Nincs valami nagy baráti köre. Kicsit nőies arca van, és szakállas.


16F


2011. márc. 25. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Másodikat! te vagy a második nem?
2011. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyertelmuen 1.
2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképpen 1.

16/L

2011. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg baromira tök mindegy ,mert ha nem teszel semmit akkor a másik fog és igy te hopponmaradsz alias ráb@szol !
2011. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nőket a személyiségeddel foghatod meg. Lehet, hogy azt mondják, fontos a külső (persze valamilyen szinten az), de ha megfelelő személyiséggel rendelkezel, akkor tök mindegy, hogy külsőre az ideálja vagy-e.

Viselkedj férfiként!

2011. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy csinos arcú, visszahúzódóbb sráccal járok :D pedig lehetett volna társasági dumagép barátom is... ebből azt akartam kihozni, hogy nem ezektől a jelzőktől függ, kit fog választani... amelyiket jobban kedveli, szóval teljesen a lány ízlésétől függ
2011. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyiket se...
2011. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!