Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasítana? "Gáz" lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítana? "Gáz" lenne? Megpróbáljam? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
A barátommal 3hónapig jártunk.Nagyon szeretem őt de amikor szakítottunk akkor az azért volt mert egy kis hibát elkövetett én ideges voltam és írtam neki egy olyan smst hogy nagyon megbántam.Most 1hónap elteltével sem tudom ki verni őt a fejemből.El meséltem egy barátnőmnek és azt mondta beszél vele.Ennek nagyon örültem hogy lehet hogy megtudom van-e esélyem még nála.Belegondoltam hogy én is beszélhetnék vele hogy újra kezdhetnénk e csak attól félek hogy igazából nagyon cinkes mert mióta szakítottunk csaak köszöntünk egymásnak de rosszban nem voltunk.Mit csináljak?Visszautasít?(1suliba járunk)Ha esetleg "égnék"(amit nem veszek annak mert aki szeret valakit..mind1)akkor is itt a nyári szünet?Segítsetek!!!:'(
2011. jún. 1. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Megbántad az Ő hibáját?

Gratulálok! XDDD

2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És ha visszautasít , mit csinálsz????


Elvágod az ereidet??? Nem fog sikerülni mert időben megtalálnak, aztán bekerülsz a zárt osztályra.

Marhajó lesz!


Légy abban a tudatban h lesz@r téged, és akkor meglepi lesz ha mégsem!

De ha elmarad a meglepi akkor menj bulizzál egyet csapjatok ki a hámbol a csajokkal!

2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
írtam neki egy ócsároló smst amit nagyon megbántam mert kb. nem csinált semmit csak én hiztiztem...-.-"de a kérdésre válaszoljatok már légyszi..
2011. jún. 1. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok illúzióromboló lenni,de ő már szerintem régen

túllépett rajtad,mert ezek után is rettegne a kirohanásaidtól...

2011. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1x volt ilyen..és akkor is csak azt írtam h bunkó volt..és hogy NEM HARAGSZOM RÁ!!direkt oda írtam és hogy bocs h eezt mondom de bakker veszthetek valamit?
2011. jún. 1. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

HA annyira nagylány voltál, hogy megírtad azt az smst, akkor most is legyél olyan, hogy személyesen mész oda, nem pedig a barátnődet küldözgeted, mert az kb. a 14 éveseknél szokás.

És ha leégsz, akkor mi lesz? A fiúk hányszor égnek be, amikor visszautasítják őket? Valószínűleg már túllépett rajtad, tedd te is ezt!

2011. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!