Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselitek a szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek a szeretői kapcsolatot, és h tudtok elsiklani dolgok felett?

Figyelt kérdés

Nem igazán szerettem volna szerető lenni, soha nem is gondoltam h az leszek, de fránya ez a sors. Engem nagyon zavar sok minden. Állítólag szeret, de tegnap is a feleségével ölelve egymást sétáltak. Mondjuk én nem láttam csak olyan említette aki tud a kapcsolatunkról, így akart figyelmeztettni. Folytatnátok így ezt a dolgot. Nem tudom mit is tegyek. Belehalok ha már nem lesz nekem! :(

Voltatok már ilyen szítuban, hogy vészeltétek át ezeket az érzelmi kríziseket?


2011. márc. 26. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám ezt csinálni. Nem tudnék osztozkodni. Te is mikor belementél a dologba, tudhattad ezt a felállást. Most vagy vállalod, vagy nem.
2011. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Én a másik oldalról tudok írni mert fiú vagyok. Szóval a szeretőt nem keverjük össze a barát/barátnővel. Szeretőnek az a dolga hogy kényeztesse meghallgassa és semmi több. A szeretőnek el kell fogadni hogy sose fogja ott hagyni a feleségét/férjét miatta és hogy valószínű, hogy ölelgetni fogja az igazi párját. Lehet hogy semmi gond nincs a házasságával csak na kaland kell neki ezzel frissíti fel. Te azért vagy hogy legyen valaki aki kényezteti mert házasságba kapcsolatba előfordulnak viták és ilyenkor olyan helyet akar ahol nem vitáznak nincsenek problémák mert milyen alapon lenne.
2011. márc. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

R*banc.


És mielött beszólnátok, ha a férfi csalja mega párját, akkor is ez a véleményem a megcsaló félről, és a szeretöröl.

2011. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát, én a helyedben semmit nem várnék egy olyan férfitől, aki képes megcsalni a feleségét. Aki ennyire nem szereti a párját, hogy szeretőt tart, elég szívtelen ember lehet. Gondolod, ha azzal a nővel, aki ki tudja mióta vele van, főz-mos-takarít rá, képes ilyet tenni, akkor veled miért törődne jobban?

Egyébként én soha nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.

20/L

2011. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

15.01

Lehet véleményed, meg is oszthatod. Csak ne feled h esetleg majd egyszer téged csalnak meg vagy te a párodat. Örülj ha az élettől mindent úgy megkapsz ahogy szeretnél!

És annak is örülj h nincs ki elcsessze! Ha nekem nem kellet volna otthonról menekülnöm és nem egy házasságba, mert csak így tudtam. Utcára nem mehettem. Nagyon szar boldogtalannak lenni, lehet r..anc vagyok, mert a férjemen kívül csak a szeretőm volt!!!!

Ne ítélkezz, mert ez a fórum nem azért van!

És most jöttem rá h ne kell itt h idegesítsen a dolog hisz nekem is van párom.

2011. márc. 26. 15:19
 6/20 anonim ***** válasza:

én simn elvagyok, kb fl éve szakitottam gy nekem most teljesen jó, hgy van két férjes asszony akihez feljrhatok, hetente egyszer egy kis huncutsgra.

Nincsenek érzelmek, csak szex.

2011. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy mi jó az érzelmek nélküli szexben? Én sose értettem... Nekem a szeretkezés a szerelem kifejezésének egy gyönyörű formája, közben arra gondolok, mennyire imádom azt akivel éppen vagyok, és milyen jó Vele. Hogy lehet úgy jó a szex, ha nincs meg benne pont a leglényegesebb dolog- a túláradó szerelem és szenvedély egymás iránt? :O
2011. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Na ez az szerelem nélkül h lehet? Lehet mert tudok én is a férjemmel csak az a nagy különbség h mindig pityergek olyankor. És elképzelni se tudtam milyen úgy h szeretek valakit imádom minden porcikáját. Fantasztikus érzés és el kell veszítenem ezt mert nem nekem való ez a kapcsolat érzelmileg tönkretesz. Ő úgysem fog elválni, az én férjem meg tudja h nem szeretem még se hagy, még akkor sem ha megtudná h van valakim. :(
2011. márc. 26. 16:19
 9/20 anonim ***** válasza:

Ugy h lehet, h nem szeretem, de viszont nagyon kivanom, mert nagyon vonzo, van szex. Kisugarzasa.

Ez most ugy kepzeld el, h megall melletted egy pasi a boltban, vegignezel rajta es mar be is nedvesedtel.

Aztan hiaba egy szot nem beszeltetek majd megveszel erte.

2011. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Üdv!


2x voltam életemben szerető! Férfi vagyok és 27 éves azaz a másik oldalról írnám le!

1. esetem:

Nem volt barátnőm már 2 éve és csak alkalmi kapcsolatokbol éltem. Majd beleszerettem egy lányba akinek pasija volt és ő is valamilyen szinten megszeretett. Összeismerkedtünk találkozgattunk, pocsék volt a kapcsolata a párjával, ezért gondolta ugy hogy megismer és ha belémszeret akkor elhagyja a párját értem.

De nem hagyta el....Majd ez a kapcsolat reménye típusú ismerkedés átment szeretői viszonyba. Elkezdtünk összejárni heti 1-2x ugy h a pasija nem tudott róla, szexeltünk is, megbeszéltünk mindent stb stb..

Amikor együtt voltunk azon a het 1-2 napon akkor mind a ketten ugy éreztük h mi egy pár vagyunk...

DE! Nekem is kib@szott szarul esett látni mikor a párját öleli át és a párját csókolja meg....

Ezt nem sokáig bírtam majd válasz elé állítottam!

Én vagy a párja!


és ő persze a párját választotta, egyébként több mint 1,5 évig tartott ez az első szeretői viszonyom.

Sokáig szép volt és jó volt és élveztem, mert még is csak volt valaki.

De elkövettem azt a hibát h belészerettem, ezért megismertem a pasiját is és összehaverkodtunk, köszönhetően a jó színészi tehetségemnek. Azóta haverok vagyunk.


2.

De mindezek után voltam még 1x szerető, ott a csaj elhagyta a pasiját , de mi nem jöttünk össze, azóta viszont nem a szeretője vagyok mert ugye egyedülálló hanem szextársak és barátok vagyunk és ez még most is tart.


De mindezek közben ugyanugy tartom a kapcsolatot és találkozgatok az első lánnyal is meg a pasijával ias mint egy jó barát....:) aki néha azért még a mai napig néha lefekszik a barátnőjével...

2011. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!