Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók is megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve csókolóztam egyik fiú haverommal, aki szerelmes volt belém, és nekem is bejött a srác, de mivel volt barátom,így nem lett semmi, csak csók. Nem is a srác miatt volt, nem akartam hülyíteni, hanem a barátomnak akartam fájdalmat okozni (akkor kb. fél éve járhattunk mikor megtörtént), mert nem figyelt oda rám. Reggel elment dolgozni, 2 felé hazaért, otthon volt 4ig, aztán 4kor ment vissza 6ig segíteni pakolni egy családi ház udvaránál. Amikor végzett, arra sem volt hajlandó, hogy felhívjon (megértettem, hogy fáradt, nem is akadtam ki, hogy nem találkoztunk, és mikor én hívtam letagadtatta magát. Amikor este 7kor az anyja bejelentette, hogy menjenek vacsorázni, elmentek, este 10ig a városban sétáltak (nyáron volt), beültek egy presszóba kólázni, fagyiztak stb. Mikor én kértem, hogy jöjjön fel (4. nap, mikor nem találkoztunk), azt mondta fáradt (pedig nem is ment már 2 után sehova). Arra gyanakodtam, hogy van valakije, ezért bosszúból megcsókoltam azt a fiút, akit utál. Azóta szétmentünk, 2 év után, és most a békülésről beszélgettünk, de azt mondta, hogy nem tudja megbocsátani ezt az 1 csókot. Erre én felvetettem neki, hogy amikor másoknak tartozott és rajtam akarták behajtani a pénzt. Aztán tőlem is kölcsönkért, 1 év alatt adta meg, folyamatosan hazudott, de tök jelentéktelen ügyekben (azt hazudta, h márkás a ruha amit nekem vett, pedig láttam rajta hogy nem, nem is ez a lényeg, hanem hogy HAZUDOTT), és azt mondja, hogy amiket ő tett, azok megbocsáthatók, az az 1 csók nem. Ti mit gondoltok, tényleg ilyen nagy bűnt követtem el?

És a szüleim meggyanúsították (nem alaptalanul), hogy pénzt lopott tőlünk (több mint 10 ezret), de mivel nincs rá bizonyítékunk, ezért nem foglalkoztunk a dologgal.

Ezek után biztos, hogy én vagyok a főbűnös?


2009. febr. 24. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nagyon intim dolg,megcsalá.s-
2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!