Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha finoman szólva nem akar egy-két srác leszakadni a barátnőmről? Barátnőm meg nem látja be, hogy 'csak azt' akarják.

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, eddig is volt próbálkozó, csak feladta, de a legutóbbi estet eldurrantotta az agyamat: az osztálytársa, aki fogadott néhány haverjával, hogy megfekteti érettségig (most végzős barátnőm), most este hívta fel, hogy egyedül alszik, és hogy nem találkoznának-e vagy nem mehetne át hozzá. Erre a válasza "nem" volt ugyan, de mondta, hogy ha nincs hol aludnia, akkor aludhat nála. Szerencsére nem lett semmi találka, nem is ment fel hozzá. Bónusz: egy ágyban aludtak volna, mire én megkérdeztem, hogy mégis miért: "Mert már ismerem négy éve, nem lett volna semmi, leállítottam volna." Tudtommal, még ha valaki kapcsolatban él, akkor nem engedi egy jó barátját (főleg nem más neműt, akiről egyértelműen tudja, hogy lefeküdni akar vele) egy ágyban aludni magával. Mi legyen? Barátnőm arra a felvetésemre, hogy mi lenne, ha határozottan elküldené azt felelte, hogy "díjazza az emberekben a kitartást..., meg hogy én nem ismerem 4 éve a gyereket, és hogy neki igenis fontos a gyerek; meg hogy tudja a szemétje, hogy hogyan kerüljön közelebb hozzá"

(Elnézést a ronda mondaszerkesztésért, de késő van, ideges vagyok, ilyenkor nehezen megy a fogalmazás)


2009. febr. 25. 00:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

20 éves fiú vagyok. Ez az, hogy nem akarja elhinni, hogy én is fiúból vagyok, és ismerem a kedves 'nemtársaim' viselkedését, én is ezt csinálnám az ő helyében, csak én visszafogom magam, mert tudom, hogy bántaná a páromat, ha ilyesmi történne. Meg is kérdeztem tőle, hogy ő mit szólna, mondta, hogy bizony tépné a haját, de megbízna bennem, hogy nem történne semmi. Akkor most én is invitáljak be lány ismerősöket az ágyba, hátha akkor rájön..? És itt a lényeges különbség, ami miatt nehezen fogja a dolgot szerintem: a lányok tényleg csak barátkozni akarnak, ha azt mondják. A fiúk meg hiába mondják, hogy csak barátkozni akarnak, mindegyik benne lenne, ha adódna a lehetőség, csak ki ilyen pofátlan nyíltan csinálja, ki pedig visszafogja magát, és legrosszabb esetben pl msn-en írogatja neki a dolgait. Tisztelet a kivételnek, becsülöm azt néhány embert, aki nem csinál ilyet. Csak érdekes módon ők általában kapcsolatban vannak szintén.

Úgy érti, hogy ismeri a másik énjét, hogy sokat dumálnak suliban ugye, és akkor ismeri a gondjait, problémáit. Bónusz: a srácnak is van csaja, csak gyér állítólag az ágyban.

2009. febr. 25. 01:24
 12/16 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb,ha a barátnődet választás elé állítod!Nem kell lemondania a haverjairól, csak annyi,hogy vagy megmondja nekik,hogy száljanak le róla,és maradjanak haverok, vagy felejtsen el!Innentől nála van a döntés,és kiderül,hogy mennyire vagy fontos neki!
2009. febr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Finoman pedzegettem neki, hogy akkor most én vagyok a fontos neki vagy a másik barom lelki békéje, de ezt is csak azzal kerülte ki, hogy már mióta ismeri, nem akarja megbántani, blábláblá..
2009. febr. 25. 01:56
 14/16 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetbe kerültem Én is 3 hónapja. Én is 4 éve ismertem a srácot, nagyon jó barát volt, de mikor megismertem a párom, megkért, hogy szakítsam meg Vele a kapcsolatot. Eleinte Én se értettem, és nagyon rossz is volt, de mivel nagyon szeretem a párom,és tudtam, hogy rosszul esik Neki, megtettem!

Ez a különbség! Szerintem a barátnődnek nem vagy elég fontos! Nem csak ahhoz kell nagylánynak lenni, hogy "járjunk" a párunkkal, hanem ahhoz, is, hogy ha kell, áldozatot hozzunk Érte!

Én ezt így gondolom! A helyedben leülnék Vele beszélni, és nyomatékosan elmondnám, hogy amennyiben nem akar elveszíteni, akkor legyen szíves megszakítani a kapcsolatot az másik sráccal!


Sok sikert!

haven 23/L

2009. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát, semmi esetre se gyűrd a fejét a seggébe:) mert akkor megy majd a barátnődhöz panaszkodni, hogy milyen vadállat vagy.

Egyébként egy apró tévedésedre rámutatnék: az, hogy fiú és lány közt nincs barátság, azt is jelenti, hogy a lányok sem feltétlenül barátkozni akarnak, még ha azt is mondják.

Szerintem próbáld úgy megközelíteni ezt a helyzetet, hogy ne az derüljön ki, a srác személye zavar, mert a barátnőd valszinű azért ilyen dacos. Beszélj vele, h nem a barátságról van szó, hanem arról, hogy ő, mint a barátnőd, ne akarjon mással egy ágyban aludni, akármilyen régóta ismeri az illetőt. Úgy értem, kanapé vagy hálózsák mindenhol van, nem? Tisztázzátok a "mi fér bele egy kapcsolatba" kérdést. De ne hagyd, hogy a kiscsávó felhúzzon, a higgadtság meg fogja lepni őt is meg a barátnődet is.

2009. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd meglepem egy iskola után beszélgetéssel a hülyegyereket, hogy felejtse el ezt a szex ügyben való telefonálgatást/próbálkozást, mert akkor nagy baja lesz. Aztán még kedves barátosnémmal is leülök egy körre beszélgetni, hogy ugyan már milyen alapon aludhatna mellette bárki is, ahol igazából én alszom. (Mára már azt írta sms-ben, hogy bánja, hogy ilyet mondott, hogy hagyná vele aludni) Ha hozzám jönne valamilyen ismerősöm, akkor ő sem aludhatna mellettem, csak mert ismerjük egymást mióta. Lehet, hogy csak én vagyok túl konzervatív, hogy az ilyesmi fáj nekem, de jogosnak érzem.
2009. febr. 25. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!