Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak ezek után a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Gimiben osztálytársak voltunk. Még első évben volt egy fiú, aki bepróbálkozott nálam. Én udvariasan, de határozottan elutasítottam. Ő ezt megértette. Eltelt 1-2 hónap és totál belezúgott a barátnőmbe. Aki állítólag elutasította. De a fiú azóta is állandóan reménykedik, hogy mégis lesz belőle valami. Sokszor volt, hogy barátnőm kért valamit a sráctól, ő persze azonnal megcsinálta neki, aztán próbált volna barátnőm felé közeledni és akkor ő nagyon durván lerázta. Ez ment 4 évig. A srác állandóan szenvedett, rossz volt nézni. Nekem ez az egész azért is volt furcsa, mert én egyszer mondtam el neki hogy nem akarok semmit és felfogta. Közben a fiú az egyik legjobb barátom lett, szóval hallottam a sztorikat mindkét féltől és néha nagyon nem egyeztek, de nem akartam beleszólni. Gondoltam biztos csak másként élték meg a dolgokat. Aztán ezzel a lánnyal eltávolodtunk egymástól, lényegtelen miért de így alakult. És a fiú mesélt nekem dolgokat, amikről én nem is tudtam. Olyanokat amiktől így utólag teljesen más fényben látom a lányt. Sőt olyan is volt, hogy úgy próbálta lerázni a fiút, hogy próbálta meggyőzni arról, hogy az én érzéseim megváltoztak irányába. És a fiúnak most kellene próbálkoznia, mert tuti hogy most lenne nálam esélye. Meg ilyenek, hogy ültek egymás mellett én meg vhogy előttük, de hallótávolságon kívül és ilyen "erotikus " jellegű dolgokat mondogatott a fiúnak rólam. Pl: "Nézd, milyen szexi a szája, a telt ajkai, biztos jó lehet amikor ..." nem folytatnám inkább. Óriásit csalódtam a lányban ezek után és nem tudom egyszerűen mit gondoljak róla.

19/L


2010. aug. 22. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nehezen biznák a fiuban is,de sok beszélgetésböl ki lehet ismerni öt is,hogy mennyire mond igazat.Szerintem várj még azzal,hogy összejössz vele.
2010. aug. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megint én,elsö. szoval a barátnödröl meg...mióta,hány éve barátnöd?igazi lelki társad?ha igaz barátnöd lett volna,a fiu szavát nem hinném el.Elöször a barátnöddel kellene jó hosszasan elbeszélgetned:)
2010. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő osztálytársam volt 4 évig, azóta ismerem őket. A fiúban teljesen megbízom, mindig is ő volt az akire kettőjük közül bármiben számíthattam. Ő elég becsületes, szerény, nem az a nagypofájú típus. róla nem tudom elképzelni, hogy hazudott volna. A lány viszont sok mindenben más, mint ahogy én gondoltam. Nem csak a fiú elmondásai alapján, más közös barátok is meséltek dolgokat amik akkor történtek mikor én nem voltam ott. Ezek alapján úgy érzem nagyon félreismertem őt és ez fáj. Soha nem voltunk azok a minden titkomat megosztom veled típusú barátnők, de sokáig nagyon közel álltunk egymáshoz, legalábbis én úgy éreztem.

Ja és félreértettél, nem akarok összejönni a sráccal. Lezártuk akkor, 4 éve. Egyikünk sem akar semmit a másiktól.

2010. aug. 22. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat,sajnalom h ez igy alakult szamodra,de a fiu elmondasai alapjan meg amiket meg te mondtal,vagyis neked a kozos barataitok,ezt a lanyt te lassan el kene felejtsd. Ertheto hogy hianyzik meg h sokat csalodtal,de biztos vannak mas barataid is,es ha belegondolsz akkor rajossz h jobb nelkule,hisz mar nem beszel ki senki a hatad mogott es mondd rad minden fele marhasagot. Faj,de jobb nelkule neked az biztos.
2010. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, férfi vagyok, nem értek a nőkhöz, de a helyesírásod kiváló, grat. FGF
2010. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) És kedves tőled, hogy végigolvastad, ha nem is tudtál segíteni:)
2010. aug. 24. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, úgy tűnik elvesztettél egy barátnőt, de ne sajnáld, hisz igazából soha nem is volt az, helyette pedig nyertél egy (valódi) barátot.

Nem olyan bonyolult dolog ez. Ne gondolj a csajról semmit, ne is gondolj rá. A gimis kapcsolatok nagy része úgy is megszakad pár hónap/év alatt az érettségi után. Csak az marad meg aki számít. Ebbe a "barátnőd" nyilvánvalóan NEM tartozik bele.

2010. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy elvesztettem egy barátot. És azt is, hogy valószínűleg nem is volt igazi barát. Mégis valami miatt nem hagy nyugodni ez a dolog. Rossz visszagondolni arra, hogy milyen jól meg voltunk és közben miket csinált a hátam mögött. egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy lehettem annyira idióta, hogy semmit nem vettem észre.
2010. aug. 25. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!