Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mondta ki eloszor: szeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mondta ki eloszor: szeretlek? Milyen korulmenyek kozott? Mennyi ido utan?

Figyelt kérdés
Nemet es kort is kerek szepen. :)
2011. márc. 26. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Elég hamar...
2011. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:

Az előző barátom. Kb két hete lehettünk együtt és utána ugyanennyi idő után szakítottunk is, mert megcsalt. Már amikor írta, akkor gyanús volt...


Ez több mint öt éve volt. Azóta egy boldog párkapcsolatban élek. Amit ennek a srácnak köszönhetek, mert ha nem szakítok vele és nem megyek el bulizni akkor nem ismerkedem össze a mostani párommal.


Akkor voltam 15 éves.

2011. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

3 nap után vallott szerelmet, mozi után a vonatállomáson. Egyébként is a vonaton ismerkedtünk meg. :) én akkor 17/l ő pedig 21/f volt.

Ennek 10 éve.

2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy 1 héttel a megismerkedésünk után mondta én meg szemberöhögtem, hogy etesse a galambokat, de ne engem :D

Azóta elvett feleségül és megszületett a fiunk is...úgyhogy így utólag elhiszem neki. Én nem hiszek az ilyen első látásra dolgokban, de ő igen, érezte állítása szerint, hogy révbe ért.

Én kb fél év után mondtam neki, nekem nehezemre esik, inkább mutatom. Mondjuk ő meg nehezményezi, hogy alig mondom...de ez már másik téma.

2011. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

18:28 voltam

Bocsi ez a nem és kor nekem mindig elfelejtődik.

28/N

2011. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Éva mondta először Ádámnak, először kapott tőle egy mosómedve bundát.
2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1,5 hónap után kb:P első együtt töltött este előtt.
2011. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát 3-4 hét után. Ő nekem, meg akart vigasztalni. Most vagyunk 4 hónapja együtt:) 16L Ő 18F
2011. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Több mint fél évig udvarolt, próbált becserkészni, én nem engedtem neki, pedig már az elejétől kezdve éreztem valamit iránta, de féltem. Akkoriban nagyon más voltam, nagyon nehéz eset.


Aztán fél év után - szomszédok voltunk - egyszer átjött, nem kopogott, nem kérdezett, csak berontott. Én éppen egy táncot gyakoroltam, csurgott rólam a víz, mikor rám nyitott egész konkrétan lefagytam. Elém állt, azt mondta, szeret, beültetett az autójába, elvitt kocsikázni. Akkor jöttünk össze, azóta három év telt el, eljegyzett.

22/N

2011. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
anyu-nemtudommikor,meg pici voltam :)
2011. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!