Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti már kerültetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már kerültetek ilyen érzelmi hullámvölgybe? Volt hogy bizonytalanok voltatok az érzéseitekbe? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

A barátnőm szünetet akar mert nem tudja hogy mit érez. Állítása szerint nem szeret annyira mint kéne. 2hónap után szerinte már tombolnia kéne a szerelemnek.Szerintem nem...

Megállapodtunk hogy a héten szünet és ha vasárnapig nem hiányzok neki végleg szakítunk...

Szerintetek mi lesz?Fog keresni?


2010. nov. 3. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak ő tudja,hogy fog e keresni.

Még változhat a véleménye,az érzelme.

2010. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem is tudom ennyi idő vajmi kevés ehhez én se szerettem rögtön bele a mostani páromba de apránként bele bolondultam, szóval olyan hogy szerelem első látásra nincs ez egy hülye elképzelés. és ilyen kevés határidő alatt már nem is fog beléd szeretni.
2010. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért csak hiányoznék neki?? Hisz majdnem egy hét...
2010. nov. 3. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
ha mar nem szeret akkor nem ertem miert hianyoznal neki???? na jo,nekem is hianyzik a kutyam,de nem ugy.lehet hianyzol neki csak nem ugy.
2010. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Nálunk ez fordítva volt. A fiúm szakított, én meg próbáltam visszaszerezni. Aztán leállat, és ő rádöbbent, hogy mennyire hiányzok neki. :/


Másik barátom pedig nem is szeretett, és hosszú hosszú időkön keresztül csak a megszokás tartott össze minket. Bár ez alatt az idő alatt még én halálosan szerelmes voltam belé!

2010. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Biztosan szeret ami nem feltétlen szerelem. Amikor a barátommal vagyok akkornem érzem annyira hogy szeretem, de mikor éppen nincs velem 5 percre eszméletlenül hiányzik. Én sem értem miért. De szeretem:)
2010. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!