Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ha ti azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha ti azt mondjátok egy lánynak, hogy hol ezt érzitek, hol azt, akkor tényleg bizonytalanok vagytok a folytatást illetően?

Figyelt kérdés

Tehát hogy még esélyét látjátok, hogy összegyertek, csak még képtelenek vagytok hinni abban, hogy most jó lehet, és tényleg összejöhet a párkapcsolat?


Vagy ez csak lerázó szöveg? De akkor miért nem mondjátok meg, hogy nincs esély, főleg, ha a lány nyíltan rákérdez?


2011. febr. 13. 20:32
 1/5 Moszuke ***** válasza:

ez ember függő.. én ilyet nem mondanék lánynak főleg ha konkrétan rákérdez.

én megnyílnék neki minimális szinten és elmondanám, hogy miért vagyok bizonytalan vele kapcsolatban és ha megérti ezt a lány hát jó, ha nem hát nem.

ennyit megérdemel egy lány ha már elém áll tökösen és rákérdez.

bizonytalanságban tartani valakit az nem frankó.


aztán lehet, hogy a beszélgetés vége az lenne, hogy huh.. tök szimpi vagy a felfogásoddal ismerkedjünk össze.

engem könnyen lelehet kenyerezni a jó beszélőkével:)

2011. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ő annyit mondott, hogy most kicsit zűrös az élete a továbbtanulás miatt, mert most kapott észbe, hogy diploma nélkül nem kap melót. Anno mi sok kavarás miatt szakítottunk, és van köztünk jó sok kilométer is. Azt mondta, idővel újra tudni fog bízni bennem. Aztán rákérdeztem szeret-e még, néha ezt érzi, néha azt. Összejöhetünk-e még? Talán.
2011. febr. 13. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de abból amit leirtál nekem ez nem tűnik őszintének...

ha akarná akkor nem problémázna ilyeneken.

ja és én a helyedben hagynám a dolgot,nehogymár még te kaparj utánna!!!22f

2011. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, ország másik végébe lakik, és az ex-exem pedig itt ebben a városban, ahol én is. És ő kavart kettőnk közé, miatta vesztettem el ennek a srácnak a bizalmát. Én vhol megértem, hogy fél velem újra kezdeni, főleg, hogy én voltam az egyetlen, akinek megnyílt, én meg elb.sztam.
2011. febr. 13. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezt értem, de ilyen akkor sincs! tudja ő,hogy mit érez! figyi csajos, ez az én véleményem, de anno én is voltam ilyen helyzetben és rájöttem,hogy nem szabad ilyenek miatt elvesztegetni az időt,hisz olyan rövid ez az élet,nem? Én csak azt mondom, hogy rengeteg szerethető ember van, és van aki jobban megérdemli azt hogy szeresd. ha nem jol sül el,gyászold meg, bánkódj egy kicsit,mert belefér, és lépj tovább.kész. ha jol működik a a dolog, akkor olyan fel sem merül ,hogy bekavarnak nektek, vagy nem tud időt szakitani rád...stb! (részemről már amugy a távkapcs is egy kizáró tényező, ha szeretek valakit minden időmet vele akarom tölteni és ezt elég nehéz kivitelezni egy Sopron-Nyíregyháza távolságnál)
2011. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!