Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba, hogyan közöljem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok (33), és ő a legjobb barátom (38). Mindketten facérak vagyunk. Nagyon sok időt töltünk együtt és nagyon jól megértjük egymást. Amikor megismerkedtünk (3 éve), azt mondtam neki, nem akarok kapcsolatot senkivel és inkább a lányok vonzanak. Ezt ő teljesen tiszteletben tartotta, és nem közeledett a barátságon túl. Mostanában viszont úgy érzem, többet érzek iránta a barátságnál. Szeretnék mindig vele lenni, vele aludni. Hiányzik a testi közelsége.

Ő közben keresgél lányokat a neten, és félek, hogy ha nem teszek semmit, összejön valakivel, mivel nagyon jól néz ki (amúgy én is).

Attól félek, hogy ha közlöm vele, és ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor tönkreteszem a barátságot és barátként is elveszítem őt.


2011. márc. 27. 00:48
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

"Attól félek, hogy ha közlöm vele, és ő nem viszonozza az érzéseimet, akkor tönkreteszem a barátságot és barátként is elveszítem őt."

ez mindig benne van a pakliban. de nagyon is nyerhetsz vele, ha ő is hasonlóan érez (lehet hogy eddig is így volt, csak nem mert/akart közeledni).

2011. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen gondolom már benőtt a feje lágya,nem hiszem,hogy akkor most mindent felrúgna a nagy vallomás hatására.

Más szemszögből meg ha a 3 év alatt nem próbálkozott be,az azért árulkodó jel lehet.

2011. márc. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem mondd meg neki h kicsit többet érzel iránta,mint barátság. Megkérdezném a Te helyedben,hogy Ő hogy áll ezzel?! Ha tényleg nagyon jól kijöttök akkor sztem megfogja próbálni veled. Ha meg nem,akkor emiatt nem lökhet el magától.
2011. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
férfi és nő között nincs barátság...és ezt a férfiak is nagyon jól tudják ..szóval ne agódj szerintem bztosan érezz ő is irántad valamit...
2011. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Várom a további válaszokat is.


Ha esetleg volt már valaki hasonló helyzetben, köszönettel venném, ha megírná a tapasztalatait. Elsősorban hasonló korú emberek esete érdekelne, mert szerintem az életkor is fontos lehet ilyen esetben.

2011. márc. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!