Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet visszaszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet visszaszerezni egy lányt ha szakított?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt de azt mondta, hogy már nem érzi azt amit régen és szakítottunk. Ha heti pár órát találkozok vele az segíthet?

18/F


2011. márc. 27. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Első, nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek...
2011. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van hogy ezek a döntések véglegesek. Ha a lány egyáltalán nem akar veled lenni ,lehet, hogy nem érdemes szomorkodni sokáig miatta, mert neked és neki is jobb, ha különmentek.

Ha úgy nem sikerül visszaszerezned, hogy találkozgatsz vele és tényleg megváltozol, akkor teljesen felesleges. Mert ebben a formában a lány is rájött, hogy nem működhet a dolog.

A legjobb döntés az lenne, ha most túllépnél és találnál egy neked is jobban megfelelő párt.

2011. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Sztem ne nagyon reménykedj, valszeg talált egy nálad jóképűbb v gazdagabb srácot.
2011. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tényleg megváltoztam. Más lettem mint a kapcsolat elején.

Szerintem akkor az lesz, hogy néha találkozok vele, hogy lássa, hogy megváltoztam.

Egyébként nincs neki más pasi.

2011. márc. 27. 11:34
 5/7 anonim válasza:
Hat az en kapcsolatom is par napja veget ert mondhatom sajat hibaim miatt.De meg nagyon szeretjuk egymast, legalabbis azt veszem ki abbol hogy meg osszejarunk es mindketten egymas szemebe nezve aruljuk el egymasnak. Tudod nem mindig tettekel lehet kimutatni azt ha szeretsz valakit.Eleg neha egy apro rovid tekintet.Hidd el enis azt szeretnem ha a parom es en osszejonnenk ujra de sajnos neki mar van masik pasija...Fogalmam sincs mihez kezdek de remelem hamarosan ujjaszuletik a kapcsolatom vele. Rovid kis tanacs...probalj meg olyan szinten kozeledni fele hogy ereztesd vele hogy megvaltoztal de ugyanakkor ne legyen tul vagodos mert nem mindig vezet jora a direkt cselekves....szepen leptekkel kozeledj es tobbet elerhetsz. Enis igy teszem s mukodik.
2011. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy totál esélytelen lenne visszaszerezni. Az előző barátnőmmel háromszor szakitottunk és kétszer kibékültünk, harmadjára már nem állt kötélnek. Mind a háromszor úgy megjátszotta, hogy a végén még nekem kellett bocsánatot kérni tőle, pedig nem tartottam magam hibásnak semmiben. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne csússz előtte térden. Kináld fel neki a lehetőséget, hogy bármikor visszamehet hozzád, de addig felejtsd el. Ha akar visszamegy, ha nem ennyi volt. Lépj tovább. Ha mégis visszamegy, hidd el nem lesz olyan, mint régen. Lehet, hogy te tisztalappal tudsz majd indulni, de a csajban megmaradnak a rosz dolgok irántad. Nem azért, mert nem lehetne megvocsájtani őket, hanem mert női szemétségből adódóan, könnyebb majd később a fejedhez vágni őket egy vita vagy egy újabb szakitás indokaként.
2011. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 éves vagy... most kezdődik csak az életed :D tele nőkkel, nehogy leragadj egynél!!! még egy csomó csajod lesz, hagyd a fenébe!
2011. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!