Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok hozzám, ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzám, ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, lassan 18. Úgy érzem hiányba szenvedek, nincs barátnőm. Naponta szeretnék átölelni egy lányt, szeretném ha lenne akivel foglalkozhatnék és szórakozhatnék, és fordítva, szeretném ha lenne akivel jókat tudnák beszélni... A suliban viszonylag jól kezelem ezeket az érzéseimet, olyan értelemben, hogy mással foglalkozok, hogy eltereljem a figyelmemet. Nem vagyok valami bulizós típus, de már kezdek erre felé hajlani. Bioritmusom túlzott aktivitását pedig naponta, kétnaponta légreszeléssel kezelem.

Szóval nem tudom ezen a téren felmérni magam, és nem tudom, hol kezdjem, merre fele menjek, hogy találjak egy barátnőt. Ellenben a barátnőt nem azért szeretném találni, hogy most ..., hanem egy olyan igazi értékkel bíró, erkölcsös, okos, csajra várok, szeretnék, és őszinte érzésekkel.

Gondolkodtam már társkeresőn, de cikinek találom, hogy ha ismerős talál rám, akkor az milyen lesz.


2011. márc. 27. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

18 évesen a lányoknak igen kis hányada olyan, mint amilyet te leírtál, így csak akkor van nagyobb esélyed ilyet találni, ha türelmes vagy.


A társkereőstől meg nem kell tartani.

2011. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2011. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Erdélyben, Székelyföldön (az egyik városban :) )
2011. márc. 27. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is erdélyi vagyok, itt is vannak helyek ahová elmenj szórakozni, keress olyan helyet ahol leht légreszelni, vagy akár ködcsákányolni is :D...
2011. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"hanem egy olyan igazi értékkel bíró, erkölcsös, okos, csajra várok" Mnah tati arra aztán várhatsz, mert ez igy egybe, de lehet külön-külön se létezik...
2011. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


vigasztaljon a tudat hogy nem vagy egyedül.pl itt vok én is detto ugyan ez a helyzet.:s:s:s:s:s:s:s


ki kell várni míg nem lesz 1 olyan csaj aki a belsőt többre értékeli a külsőnél


JÓ LENNE MÁR 1 CSAJ NYOMORULT 1 ÉRZÉS


Szerintem társkeresőt és a neten keresztüli pár keresést hagyd a francba mert 80%-ig hülye pi*ák akik bacni akarnak

A linkekbe van pár válasz a csajozásra.



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15387..



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16671..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



SOK SIKERT!!!!! (y)

2011. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is ha barátnők akarsz, aki olyan értékekkel bír mint te, akkor a saját környezetedben kell szétnézned. Gondolom biztosan van valami hobbid amit űzöl, esetleg sport. Ezek révén is megismerhetsz kedves lányokat. Járj el szórakozni diszkóba, kocsmákba (pub) (nem feltétlenül erkölcstelen leányzók járnak oda), cukrászdába, kávézóba, könyvtárba, parkba. Mindenütt rengeteg a lány, aztán ha lesz törzshelyed, ismerősök, akkor könnyebben tudsz ismerkedni, ha nem vagy elég bátor magadtól leszólítani egy lányt.

Sok siker kívánok.

(Egy szólás jutott az eszembe, ami nem csak lányokra igaz: várt lány (fiú) várat nyer, váratlan meg sz@rt se.)

2011. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zolika253 válasza:
100%

A TE problémád nem olyan bonyolult, mint ahogy TE azt gondolod. Igazából fejben dől el minden.

Először is próbálj meg minél jobban kinézni. Eddzél, öltözködj csinosan, elegánsan, legyen önbizalmad, mert akárki akármit is mond először a külső az ami megfog. Így vesznek észre. Hívd fel magadra a figyelmet

Próbálj meg, flörtölgetni a csajokkal, bókolj nekik. Szemezz velük. Lehet, hogy ezt is cikinek érzed de ne tedd. Ha nem nézel egy lány szemébe sosem fogod megtudni, hogy TE tetszel e neki vagy sem. És ha közös a szimpátia nyugodtan menj oda hozzá. Ne félj az elutasítástól. Lehet Ő épp olyan zavarban lesz mint Te.

Dicsérd meg, hogy milyen csinos, hogy nagyon tetszik neked, és kérd el a telefonszámát.

Ha megadja, akkor nyert ügyed van. Ha véletlenül elutasít azt se vedd a szívedre, mert akkor kiderül hogy mégsem jöttél be neki. Persze mindezt ne tolakodóan hanem nagyon tapintatosan csináld. Ez tapasztalat és 50%-ban bejön.


Az internetes társkeresés még egyszerűbb.

Ott nincsenek gátlások. Nyugodtan próbálkozz vele.

Nem ciki. Ha valamelyik ismerős fent van rajta, akkor neki ugyanolyan ciki mint neked. Nem? Szóval ettől ne félj.

Oda is tölts fel minél jobb képet magadról.

De ne mesztelent, meg ne a nemi szerved mutogasd. Az nem jön be senkinek.

Írj magadról mit szeretsz csinálni. mivel foglalkozol. Nem kell sok mindent, mert itt is a fotó fog dominálni.

Persze erre még nem fognak harapni a csajok, mert a társkeresőn rengeteg levéllel bombázzák a lányokat.

Így neked kell írni nekik.

Találj ki valami rövid de frappáns levelet, amivel felkelted a kíváncsiságukat.

Ha valaki válaszol akkor azzal már elkezdhetsz beszélgetni. Chat-elni. Majd megbeszélhettek egy randit is. Ha ezeket megteszed akkor sikerélményeid lesznek és egyre nagyobb lesz az önbizalmad. És minél nagyobb az önbizalmad annál többet érsz majd el a lányoknál.

De vigyázz ne hogy átess a ló másik oldalára. A nők nem szeretik a nagyképű pasikat, de a határozottakat annál inkább.

Minél előbb kezd el.Sikered lesz. Az elutasításokat pedig ne törjenek le. Mert biztos lesz az is. De ha nem próbálkozol akkor nem lesz siker.


Sok sikert. Remélem tudtam segíteni.

32ff

2011. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amikor először elolvastam amit írtál kérdező Alekosz jutott az eszembe,az írási stílusod alapján,ezen változtass szerintem.

Amúgy ne a bulikon keress barátnőt,nem sok olyan lány van a szórakozó helyeken,mint amit te keresel.

Az internetes társkeresést pedig próbáld meg,csak ismerd meg egy kicsit azt akivel találkozni szeretnél.

Ne görcsölj rá a témára,hogy te minden áron barátnőt akarsz,mert így biztosan nem fog menni,a szerelem váratlanul csap le az "áldozatára".

2011. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hülyék normális csajok nem társkeresőn meg chaten lógnak. KÖZÖSSÉGBE KELL MENNI VAZZ. AMIKOR 240 KM-UTAZOL 1 CSAJ UTÁN ELMONDÁSA SZERINT,52KG,NAGY SZEM HOSSZÚ HAJ JÓ SEGG MEG MINDEN ÉS MIKOR ODAÉRSZ RÁJÖSSZ és látod hogy 140kg a zsirtol menni se tud és az ágy leszakadt alatta mert nem birta a sulyt AZ ÁGY



NEM TÖRTÉNT MEG VELEM CSAK MONDOM >____<

2011. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!