Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen holnap? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen holnap? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Kiderült hogy az a lány aki tetszik nekem, szintén kedvel engem.

Holnap suli. Eléggé meglepett a dolog. Most már mindketten tudjuk mit gondol a másik. Mi legyen? (mellette is ülök)

14/F


2011. márc. 27. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Muternak szólj csináljon virsli salátát mert az nagyon finom.
2011. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam:D

De kérlek normális választ, mert ez nem a humor kategória.

2011. márc. 27. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik szünetben félrehívod és elhívod suli után fagyizni,vagy sütizni. Ne akard, hogy ő hozza szóba, ő lány, te fiú, neked kell meghívnod :)
2011. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem venné nyomulásnak h ma derült ki, és már másnap el is hívom?
2011. márc. 27. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg holnap nem mondod el neki és holnapután elb*sz a villamos ott fog megölni az ideg a Szent Péter előtt.
2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ő szintén kedvel, hidd el nem veszi nyomulásnak :) Én arra várnék a helyében

17/L

2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is várnék a fiúra, tényleg hívd el valahová, de ne úgy, hogy az egész osztály, meg suli tudjon róla, ennyi idősen én is jártam egy sráccal, és pont a padtársam volt, kis aranyosak voltunk, de nem volt amúgy semmi komoly, utóbb látszik.

2OL

2011. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!