Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal mit csináljak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal mit csináljak mi legyen így a kapcsolatunkkal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt.Múlthét kedd óta olyan bunkó úgy érzem nem keres,meg flegmán beszél velem nem hív jobban mondva alig kedd óta csütrötökön taliztunk meg pénteken 10percet...de olyanokat mond hogy ma nem talizunk meg ilyenek,de azt mondja hogy nagyon szeretd,de még én változzak meg közbe meg ő a bunkó.Hétvégén volt egy kis dolga jazzba mondtam jó jövőhéttől külön járunk bulizni erre ő vagy együtt vagy...szal féltékeny az tuti de akkor miért ilyen?:'(
2011. márc. 27. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy mi a baja?...mi nem tetszik neki?
2011. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mondtam hogy menjünk szerdán sétálni elment egyik ismerősének segíteni,csütröökön mondja menjünk sétálni akkor normális volt,pénteken 10percre taliztunk azóta semmi alig hív...:( és azért ez kiábrándító és akkor most mondja telóba hogy én veszekszek meg miylen vagyok..igen szóltam neki h jó lenne ha törődne velem is és még én vagyok a hibás...:S
2011. márc. 27. 21:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Megismétled a hétfőt és utána kérdezel rá.
2011. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt fogom tenni...
2011. márc. 27. 21:53
 15/16 anonim ***** válasza:

húh ismerős sztori. vagyis hogy bunkóskodott, meg nem figyelt. mi midnig találkoztunk, és nekünk 1,5 év után jött ez elő. sokat veszekedtünk, és nem tudta h szakítani akar e. én meg besokalltam, és kikészültem teljesen, 2egész napot sírtam miatta, egy hét alatt fogytam 3kg-t, végül szakítottam vele, aztán 1hét után megjött az esze, mivel rájött, hogy még egy ilyen hülyét nem talál mint én, aki elviseli őt(persze jó értelemben) azóta ismét együtt vagyunk, nem bántam meg, és jobban szeret mint én őt:) majdnem. vagyis az a lényeg hogy szard le egy kicsit te is. utána meg ő fog cirkuszolni monjduk.. ne kersd egy-két napig, aztán kérd meg, hogy üljetek le normálisan beszélgetni,a kapcsolatotokról. hogy ki mit szeretne, meg stb. remélem megoldódnak a gondok, és észhez tér. :)

2OL

2011. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök hogy veletek is minden rendben van!Nálunk is minden rendbe van le is kopogom!! Megjavult és ugyan olyan normális mint eddig:)
2011. márc. 31. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!