Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam finoman a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam finoman a lány tudtára, hogy megakarom csókolni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú
2011. márc. 28. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
MEG AKARLAK CSÓKOLNI - ezt üvöltsd az arcába, tuti recept ;)
2011. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Rúgd gyomron, majd mint a hős orvos, lépj oda, és szájon át lélegeztesd
2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak simán közeledj felé és majd csak leesik neki.
2011. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
először éreztesd vele, hogy kedveled, aztán a többi jön magától.
2011. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sima ügy, csókold meg! Majd leesik neki akkor, nem kell semmit a tudtára adni, azzal csak elrontanád.
2011. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe, majd bámuld a száját. Felváltva. Aztán ha kettesben vagytok karold át a derekát, vagy fogd meg a kezét. Ha nem rohan el akkor adhatod a csókot.
2011. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mai világban? Bökd meg faszbúkon.
2011. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csókold meg.

Vagy mondd neki.

Légy bátor.


Amikor engem egy 16 éves meg akar csókolni (14 voltam), azt úgy csinálta, hogy egyszerűen csak közeledett amikor kettesben maradtunk. Én kapcsoltam, és elküldtem melegebb égtájakra. Csupán azért mert az a srác meg sem fordult a fejemben, tök másba voltam szerelmes.

ettől függetlenül nem kellet volna olyan bunkónak lennem, csak megijedtem. :) Aztán egy éven át égtem, mikor találkoztam vele, és ő szintén szégyellte magát. Sajnálom.

Na de próba szerencse! Ha nem adod tudtára, ő sem fog jelentkezni... És ha ő is elküld, mint ahogy én azt a srácot, akkor ne vedd a lelkedre és ne érezd rosszul miatta magad. Majd jön más.

2011. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincs facebook-om.


Csak nem tudom, hogyan kezdjem el, hogy ne legyen olyan feltűnő ha esetleg nem úgy sül el a dolog.

2011. márc. 28. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!