Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak túl dramatizálom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túl dramatizálom, vagy tényleg jogosan vagyok ki?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a problémám,hogy mindent megteszek azért,hogy a barátom büszke lehessen rám.

Nem nagyképűségből írom,de tényleg csinos és szép nőnek tartom magam.

Igényes vagyok,nagyon nagyon sokat adok magamra!!!!!

Mikor vele vagyok,akármi is legyen ,mindig csinosan vagyok felöltözve.

Nekem nagyon fontos,hogy ő szépnek lásson,de sajnos egyre többször érzem azt,hogy nem érdekli és nem értékeli ezt.....

Mikor sétálunk az utcán,van,hogy megnéznek,és olyankor ki akad,tény....de ha hiszitek ha nem,nem érdekel:(

Ettől sem érzem már magam jobban,mert nem annak az embernek az arcán látom azt amit kéne,akit én a világon mindennél jobban szeretek és tisztelek és imádok!

Nagyon sokat törődök magammal,hogy mindig szép legyek,ápolt,igényes,a kapcsolatunkra is odafigyelek,mosok,takarítok,kényeztetem,sütök neki egy szavába kerül és mindent megteszek,hogy boldog legyen!

Szóval mellette nem hanyagolom el a fontosabb dolgokat!

Tudom,hogy régóta együtt vagyunk,de néha jól esne,ha azt mondaná,hogy csinos vagyok,hogy szép vagyok,hogy még mindig érezzem,hogy vonzónak talál:(


2011. márc. 28. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
bazzzz.... jó neki. ha csak a fele igaz annak amit leírtál akkor valamit nagyot tud a barátod... szerintem nem dramatizálod túl, bár lehet, hogy csak nem veszed észre amikor dícsér. passz
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pazarlás. Keress valakit, aki értékel.
2011. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első kérdés, ami felvetődött bennem a problémádat olvasván, az az volt, hogy kölcsönös-e ez a megfelelni vágyás köztetek. Számomra úgy tűnik, mintha ez már egy kényszer lenne nálad, és ha ez így van, akkor valószínűleg nincs minden rendben. Milyen a kapcsolatotok? Nem hiányzik belőle valami?
2011. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze nekem is vannak hibáim,de tényleg így van,ahogy leírtam.....Nem akarom elhagyni,ahhoz túlságosan szeretem!!!!!Már arra is gondoltam,hogy talán nagyon "elkényeztettem",megszokta a "jót"?!?
2011. márc. 28. 20:33
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát,talán annyi,hogy több romantikára,gyengédségre vágynék,esetleg több figyelemre....Ő nagyon sokat tesz értem amúgy,és nagyon szeret,viszont sokszor türelmetlen én meg van,hogy hisztis vagyok,makacs,önfejű.....én is nehéz eset vagyok,de azért be tudom fogni a szám ha úgy van......

Szeretném ha többet figyelne rám.

2011. márc. 28. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam az a hiba h kimondom amire gondolok ...:C ha nme tetszik valami... csak ogndolom de már mondom is közbe na mind1 szerintem már nem vonzodik annyira hozzád probálj meg mást...:) (15/L)
2011. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi szolgalelkű fehérnép vagy... Egyszerű mint az 1x1. Soviniszta fickók kiszolgálószemélyzete.
2011. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszokott. Egy idő után nehéz mindennap elámulni ugyanazon a látványon.
2011. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor is szeretni fog, ha nem vagy minden nap szupermodell :) Támassz kicsivel kevesebb elvárást magaddal szemben... lehet, hogy ha elengeded magad, ő is nyitottabb lesz a romantikus pillanatok irányába.
2011. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!