Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsra lenne szuksegem!? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsra lenne szuksegem!? A baratnom 15 eves s en 19. Lefekudtem vele es elvettem a szuzesseget. A szulei megtudtak es eltiltottak tolle h miert tettem meg miert nem vartam ra ha igazan szeretem! Mi a tennivalo?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymast kitartunk egymas melett , es mi a tenni valo h tudom benizonyitani a szuleinek h nem jatszom a lanyukkal?Es nem kihasznalasbol vettem el a szezesseget?tanacsot kerek!
2009. febr. 25. 18:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mivel tudom bizonyitani a baratnom szuleinek h szeretem a lanyukat es nem rossz szandekbol tettem?

Ugy derult ki h a szeretkezes utan visszaideztuk sms-ben h milyen volt meg hasonlo...! A szulei eszrevettek az sms-ket:(SZERETEM nagyon es nem akarom elvesziteni es nem jatszok vele!Lanyok ti mit tennetek a baratnom helyeben?mit mondanatok szuleiteknek ha szeretnetek a baratotokat es nem akarod h elveszitsd attol h eltiltva vagytok????

2009. febr. 25. 18:39
 2/15 A kérdező kommentje:
mi a tennivalo???
2009. febr. 25. 18:41
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Ugye tudod, hogy 16 éven aluli lánnyal feküdtél le 19 évesen és ezt a törvény bünteti? Szerintem hagyd, hogy a szülők megenyhüljenek, te ne erölködj majd a barátnőd meggyőzi őket, Te pedig légy türelemmel. 23/f
2009. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Tudtommal 14 év alatt büntetik.


Ha eltiltottak, nincs mit tenni. Max. titokban, a szülőknek hazudva tudtok talizni, de az hosszú távon nem vmi okos ötlet. Mindenképp várj, hogy lenyugodjanak kicsit. A lány beszéljen a szüleivel, az ő dolga elsimítani a dolgokat. Amúgy mióta vagytok együtt?

2009. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem 14 a korhatár?


A csaj helyében irtó nagy botrányt csapnék, aztán "megbékélnék", látványos letargiába esnék, nem mennék sehova, kisírt( vagy annak rémlő) szemmel mászkálnék, meg egyéb teljes színi előadás. Vagy csak simán "Rendben, többé nem találkozunk." és azt mondanám a barátnőimnél alszok. (Bár engem ismernek, 12 éves korom óta nem próbálnak eltiltani senkitől.)


Nem sokat tudsz tenni. Ha van idősebb testvére, vagy egyéb rokon akivel jóban vagy, segíthet. Meg a kitartás. Ha vársz a lányra. Esetleg ha javaslod hogy csak a szülei felügyelete alatt, vagy akárhogy, de találkozhassatok. Amúgy mit kerestek a telefonjában? Lehet hogy még nem nagykorú, de ez akkoris bunkóság...

2009. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen 14, bocs rosszul emlékeztem :S !
2009. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

14 év alattival létesített szexuális együttlétet bűntetik, felette nem.

Én 14 voltam, a barátom 19, amikor megismerkedtünk, szüleim mindent elkövettek ellenünk, mégsem sikerült elérniük a szakítást. Engem nem mertek eltiltani, mert tudták, hogy lelépek.

NEm engedtem nekik, hogy ők döntsék el, hogy kivel legyek, és kivel nem. Égettek minden felé minket, mindig beszólogattak, nem mehettem vele sehova, csak ő jöhetett, hogy szem előtt tarthassanak minket. Mégis megtörténtek a dolgok még így is :).

Ennek már 8 éve,most már házasok vagyunk, próbálnak most már jóban lenni, ( összejárunk, beszélünk, minden), de a 2 lépés távolság mindig is megmarad köztünk, főleg a férjem, és ő köztük.


A barátnőd, ha szeret, álljon a talpára, és mondja meg a szüleinek, hogy te kellesz neki, és az, hogy jártok, nem azt jelenti, hogy össze is költöztök, stb.

VÉdekezi fogtok, nem kell aggódniuk.

És te is állj eléjük, úgy, hogy a barátnőd ne legyen ott, és mond meg nekik, nem kell mitől félteni a lányukat, nem használod ki, és oda fogsz rá figyelni.

Kérdeztd meg tőlük, hogy jobb lenne, ha titokban találkoznátok, és a lányuk emiatt kimaradna az iskolából?

Te segíted, jófelé terelgeted, és nem hagyod elzűlleni.

Egy próbát megér. HA nem hajlanak a dologra, akkor találkozzatok, ahogy tudtok.


Üdv: Betti

2009. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Próbálj meg kieszközölni egy személyes beszélgetést a szüleivel!
2009. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a legjobb megoldás, ha a szüleivel leülnél, leülnétek beszélgetni. Én legaláébb is ezt tenném... Remélhetőleg a szülei értékelni fogják az őszinteséget. Szembeszállni velük, és balházni nem biztos, hogy a legjobb megoldás...

Ha ezek után is tiltanak, akkor.. marad a titkolózás...

2009. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Már rég feltalálták a Biztonsági billentyűzárat a mobiltelefonokba (legalábbis a Nokia telefonokban van).
2009. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!