Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a szuleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a szuleimnek hogy 8 honapja egyutt vagyok a parommal?! Ugy hogy ok nem tudnak rola mert eltiltottak tole miutan bevallottam hogy lefekudtem vele .

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Minek kellett lefeküdni vele? Paráználkodtál!


De ha igaz volt a vád, és a lány nem volt szűz,

5Móz. 22,21 akkor vigyék a lányt apja házának a bejáratához, és kövezzék halálra a város férfiai, mivel gyalázatot követett el Izráelben azzal, hogy paráználkodott apja házában. Így takarítsd ki a gonoszt a magad köréből!

2009. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány évesek vagytok. Emellett tegyél fel még pár kérdést magadnak:

Mennyire szereted a párod?

Mennyire stabil a kapcsolatotok?

Hajlandó lennél-e és megéri-e nekimenni a szüleidnek érte?

Csak azért tiltottak el a barátodtól, mert lefeküdtél vele?

Van-e olyan egyéb okuk, amiért nem szimpatizálnak a fiúval?

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

2009. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

16 multam o 19 mult ...

jo visoznyba vagyok a szuleimmel !

Nagyon szeretem ot es o is engem .

Muszaly mostmar elmodnjam neki mert komoly kapcsolatnak gondoljuk ezt az egeszet es tervezzuk a jovot is.

Addig keprol lattak teleofnon beszeltek vele meg amit meseltem es birtak , de miota lefekudtunk van problema :(

2009. szept. 7. 23:39
 4/13 A kérdező kommentje:

varom a tovabbi segitseget hogy hogy kezdjem el a szuloknek elmeselni az egeszet ?!

hogy azota megis egyutt vagyunk ?!

vagy mit monddjak nekik hogy ne tiltsanak tole ?

vagy hogy pozitiv benyomast keltsek ujra rola ?

2009. szept. 7. 23:42
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
tapintatosan
2009. szept. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudtok valami peldat ?!


Mert gondoltam hogy beallitok a parommal es szemtol szembe akkor hogy megbeszeljuk .. De felek apum reakciojatol :(


Ha meg elobb puhatolozok biztos nem akakr majd talalkozni vele hogy csak haggyon beken meg ilyenek :(


Varom a tovabbi valaszokat !!!

2009. szept. 8. 11:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bátran , az igazat, és hallgasd meg szüleid véleményét is.
2009. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Odemész a szüleidhez, és megmondod, hogy te tényleg nagyon szereted ezt a fiút, és komolyan gondoljátok. Meghogy már 8 hónapja együtt vagytok. Sokmindent ezekután már nem tehetnek. nem mondom, hogy szívük csücske lesz a fiú, de majd beletörödnek, hogy őt szereted.
2009. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"8 honapja egyutt vagyok a parommal"

"Nagyon szeretem ot es o is engem."

"komoly kapcsolatnak gondoljuk ezt az egeszet es tervezzuk a jovot is."

Engem meggyőztél, áldásom rátok. Szerintem a szüleidnek is ezeket hangsúlyozd ki, esetleg hozzátéve hogy legyenek olyan bűbáj kedvesek, hogy nem kényszerítenek rá hogy választanod kelljen azok között akiket a legjobban szeretsz a világon.

A nemi életedet meg a továbbiakban ne osszad meg édesapáddal akár milyen jó is a kapcsolatotok. Elég rosszul esik neki az is ha tudja(nyilván nem hülye) nem kell hallania is.

2009. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
2009. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!