Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakivel történt már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt már valaha ilyen az életében?

Figyelt kérdés
Megpróbálom tömören.3 éve találkoztam egy férfivel,aki elsőre olyan benyomást keltett,mintha mindig is ismertem volna.Megragadott.A véletlen mindig hozzá sodor és olyan hihetetlen érzéseket vált ki belőlem a puszta látványa,hogy az valami hihetetlen.Annyira szaporán kezd verni a szívem és olyan hirtelen...remegnek a lábaim...nem tudom befolyásolni őket,most sem bírok aludni,mert a gondolataim körülötte járnak.Akárhányszor látom mindig ezt váltja ki belőlem.Ez lenne az igazi szerelem?Már hiszek abban,hogy nincsenek véletlenek,pont miatta...Valahogy akaratomon kívül is sikerül látnom őt,még ha csak 1 pillanatra is.Bármit megtennék érte.Bizonyos okokból(amit nem részleteznék)leghamarabb csak 1 év múlva lehetek vele együtt,mint egy kapcsolatban,de most is találkozgatunk,és minden annyira Tökéletes. A hibáit is imádom.Most is hogy rágondolok könnybe lábad a szemem,annyira boldog vagyok.Sosem éreztem még ilyet 1 ember hatására.
2011. márc. 28. 23:27
 1/4 Eruthalion válasza:

Igen, velem is megesett már, töbször is.

Amikor tényleg-totálisan-igazán-nagyon szerelmes vagy, akor egy pillanatra sem tudod kiverni a fejedből az illetőt.

Én nyolcadikos koromban, a Balatonon találkozta táborban egy győri csajjal, aki a szomszédos faházban lakott 10 napig a csaádjával, és 2 évig ki sem tudtam verni a fejemből, pedig csak egyszer láttam, futólag, egy autóban, győrben, de akkor majdnem össze is estem, amikor megpillantottam...


Ne aggódj, mással is megesik ez a dolog, és hidd el, nincs olyan probléma, amit, ha viszonyozza a vinzalmadat, akár hosszútávon keresztül is, ne tudnátok együtt legyőzni, még akkor sem, ha nem vagytok kimondottan párkapcsolatban, de legalább tartjátok a kapcsolatot, mert akkor ez a vnzalom jó eséjjel nem fog fakulni.

2011. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen volt már ilyen. elég ha meghallom a hangját már elkezdem nehezen venni a levegőt és lüktet a gyomrom. annak ellenére, hogy semmi sem volt köztünk... egyszerűen olyan hatással van rám mint még senki más.
2011. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én velem még nem volt ilyen,de szerintem ez már picit túlzás,remegés stb...ez már függőség...nem szabad...
2011. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És igeeeen:)))) kapcsolatban vagyok vele!!!:) Hihetetlenül boldog vagyok:)
2011. jún. 19. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!