Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből vagy biztos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vagy biztos, hogy a párod tutira nem csal meg illetve akit megcsaltak, ott hogyan bukott le az illető és miért tette amit tett?

Figyelt kérdés

Itt főként olyan kapcsolatra gondolok ahol látszólag minden rendben van, még szex is van.

Ismerek olyan párt ahol pl. a nő teljesen biztos volt benn h. a férje nem csalja meg, mégis elváltak,merta férfi nem kapta meg amire vágyott és megcsalta a feleségét.De van olyan is ahol a megcsaló nem akarja elhagynia párját, mégis megcsalja.


2011. márc. 29. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert van olyan a kapcsolatunk, hogy ne tegye meg. Mert megbízom benne. Mert érzem,hogy sokat tesz a kapcsolatért. És észrevenném, ha megtenné, mert nem nagyon tud titkot tartani :)

24f

2011. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Engem már megcsalt. Úgy derült ki, hogy utána felhívott és elmondta.

Innentől eleve bízom benne, mert nem bírt hazudni meg alakoskodni.

A másik: szerintem csak akkor van értelme egy kapcsolatot fenntartani, ha megbízom a másikban. Kell a fenének a sok stressz. ELDÖNTÖTTEM, hogy bízom benne, és kész. Tulajdonképpen amúgy is tökmindegy, mit csinál, a lényeg, hogy mit hiszek.

Ha megtudnám, hogy még egyszer megcsalt, azt már nem bocsátanám meg. De addig minek mérgezzem magam az ideggel?

2011. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Volt egy hosszabb kapcsolatom, és egyszerűen megkívántam egy csajt, lefeküdtünk, de nagyon sajnáltam, és nagyon angy lelki ismeret furdalásom volt. nem tudtam elmondani a barátnőmnek. Egyszerűen, csak sok volt a barátnőmből, és az egyéjszakásban láttam amire vágytam, de kiderült hogy nem. az egyéjjszakással megszakítottam a kapcsolatot, és maradt a barátnőm, azóta is :)
2011. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

másodiknak : te hogy bírtad eltűrni ?

pláne megbocsájtani ?

megcsalt , átvert , ragozzam ?

mondjuk manapság ez a divat , nem probléma .....

de ha kiderülne , hogy megcsalt én kihúznám a beleit .......

a legpatkányabb dolog az életben megcsalni valakit

és utána a szemedbe néz és azt mondja , bocs de más f@szát szoptam ,....? na neeeee

a legmarhább dolog megbocsájtani ezt

hogy valaki akit szeretsz , ezt csinálja és még utána a szemedbe is mondja

te meg megbocsájtasz......

gratulálok

biztos többet nem lesz ilyen.............

2011. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
100%ig biztos vagyok benne, ugyanis nincs parom :)
2011. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Nálam is aktuális a téma... Én pl úgy vettem észre, hogy elkezdett nagyon furcsán viselkedni. De amin végképp megdőlt az az volt, hogy kirakta a volt nőjét képernyő kímélőnek és azt hitte nem tudom ki a csaj... A mai napig tagadja, hogy lett volna vele valami. 25/L
2011. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak, ez elég durva!Ez már pofátlanság, szerintem.Mert ha egy sima modell képét teszi azt még megértem,de h. egy hétköznapi lány képét, főleg egy exét, hát ez gáz.Sajnállak, h. ilyen a barátod és mit mondott, miért tette ki ezt a képet?Mért nem a te képedet tette ki?
2011. márc. 29. 10:12
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

9:24-nek. Nagyon gáz szerintem amiket írsz. Te biztosan kerülsz majd olyan helyzetben, amikor átértékeled az írottakat. Gondolom még fiatal vagy, vagy nagyon kevés dolog történt veled, csak ennek tudom be hogy ilyen fafejű tudsz lenni.


9:03-al maximálisan egyet értek.


Én biztos vagyok benne hogy nem csal a párom. Mert velem csalta már a feleségét, tudom hogyan viselkedik akkor:-) Én is csaltam már, és tudom, mi ilyenkor a szitu. Nincs oka, hogy csaljon engem, mert boldog velem, érzem, hogy mindent megkap amire valaha vágyott. Sokat tesz a kapcsolatunkért, én is. És amúgy is, minek görcsölni? Ha egyszer kiderül, hogy mégis csal akkor ráérek szarul lenni, addig is élvezem az életet, ami nem volt mindig ilyen fényes mint most. Másrészt ha egyfolytában féltékeny lennék, akkor elgondolkodnék, minek is vagyok én ebben a kapcsolatban. És mindenki gondolkozzon el ezen. Egy kapcsolat bizalom nélkül olyan mint kocsi kerék nélkül, egyszerűen NEM MEGY. 37/NŐ

2011. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az exem engem kezdett el gyanusítgatni, hogy biztos megcsalom. Rá is kérdeztem, hogy volt-e valami - tagadta. A tesójától tudtam meg.

Azért csinálta, mert szüksége volt arra, hogy férfinak érezze magát (vadászösztön), mellettem meg már nem érezte magát annak.


Szánalmas volt, ahogy próbált engem hibáztatni ahelyett, hogy vállalta volna, amit tett. Kirúgtam.

2011. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó:Van ilyen, nekem is volt annó egy oylan barátom,szinte minden fára és fűre féltékeny volt, mégis a hátam mögött másoknak csapta a szelet, nekem meg eszem ágában nem volt őt megcsalni.Aztán egy közös ismerősünk szólt, h. most próbálkozott be nála és már másoknál is.Próbálta visszakönyörögni magát,de nem sikerült.Rá 1-2 napra már a barátnőmet fűzte.
2011. márc. 29. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!