Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből vagy biztos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vagy biztos, hogy a párod tutira nem csal meg illetve akit megcsaltak, ott hogyan bukott le az illető és miért tette amit tett?

Figyelt kérdés

Itt főként olyan kapcsolatra gondolok ahol látszólag minden rendben van, még szex is van.

Ismerek olyan párt ahol pl. a nő teljesen biztos volt benn h. a férje nem csalja meg, mégis elváltak,merta férfi nem kapta meg amire vágyott és megcsalta a feleségét.De van olyan is ahol a megcsaló nem akarja elhagynia párját, mégis megcsalja.


2011. márc. 29. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"9:24-nek. Nagyon gáz szerintem amiket írsz. Te biztosan kerülsz majd olyan helyzetben, amikor átértékeled az írottakat. Gondolom még fiatal vagy, vagy nagyon kevés dolog történt veled, csak ennek tudom be hogy ilyen fafejű tudsz lenni."


Nem nekem címezted, de szerintem inkább az a gáz, amiket te írogatsz. Képzeld én nem vagyok sem fiatal, sem tapasztalatlan, mégis úgy látom, ahogy az a válaszoló, akit leoltottál. Nem ragoznám, hogy miért. Röviden megmondom: van 2 fajta embertípus, az egyik a gyenge, aki nem tud erős és tisztességes lenni, ehelyett mindent megmagyaráz, relativizál, "átértékel". És van az erős, aki nem agyal, nem relativizál, nem "értékel", csak simán nem csinálja meg a f.szágokat, mert van benne olyan, hogy TARTÁS. Akiben nincs, az meg csak magyarázkodik, relativizál, "átértékel" a te szavaiddal élve. Remélem így már világos.

2011. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt a magcsalás dolgot túl misztifikálni. Persze 20 éves fiatalként leordítja a tapétát a falról és ugy érzi itt a világ vége. Valami elképesztö nagy sokknak gondolja aminek az egyetlen megoldása a szakítás. Ez egyszerüen csak tapasztalattlanság. Az ember 40 felett meg rájön, hogy nem monogám. Megtörténhet pro és kontra is. Ha ezért feláldoza a pár sértettségböl az éveket amiket együtt éltek akkor meg is érdemlik azt, amit kapnak. Az ember tudomásul veszi, hogy a párja egyszer félrelépett és kész. Ha nem rendszeres akkor megbocsát.
2011. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én nem vagyok már olyan fiatal, nem vagyok tizenéves, de ha megcsalnának, onnantól kezdve nem lenne visszaút, otthagynám a pasit. nem kell ez nekem, ha találhatok jobbat is :) egyébként nem csaltak még meg.. legalabbis komol kapcs. ban nem, de flörtölgetés, és más lányoknak való kommentárirogatás az volt..
2011. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ez a megcsalásos dolgo olyan h. mindenki a saját életét éli úgy ahogyan szeretné, ha ő úgy boldog h. több vasat tart akkor tegye,persze persze ezzel megbánthat mást ,de mindenkinek el kell dönteni h. h. hova tartozik.Inkább él hazugságban,de legalább együtt él valakivel akiről azt gondolja boldog lehet és van aki inkább kilép és él egyedül,minthogy megcsalják.Senki nem kényszeríthető semmire,de mindenkinek magának kell eldöntenie h. mit szeretne.Mert ha valaki nem akar hazugságban élni és elfecsérelni az idejét olyanra aki megcsalja,akkor ott tényleg aljas dolgot csinál az aki hazudik a másiknak.És sajnos sok olyan pár van ahol az egyik fél teljesen biztos abban h. a párja őszinte, mialatt a másik a háta mögött minden neki tetszővel flörtöl és bepróbálkozik, otthon meg előadja h. milyen szent és jó ember(legyen az illető nő v. férfi)
2011. márc. 29. 12:45
 15/17 anonim ***** válasza:

Eleve megbízunk egymásban. Másrészt meg amikor nem dolgozik, szinte minden percet együtt töltünk, akkor nincs rá alkalma, a munkahelyén meg pasikkal dolgozik együtt. :D

Persze biztos, hogy ha nagyon meg akarja csalni az ember a másikat, talál rá lehetőséget. De akkor sem hinném. Látom rajta, hogy szerelmes belém. De hát én is belé. :)

2011. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

09:03 vagyok, 09:24-hez szólnék.

Nagyon könnyű külső szemlélőként azt mondani, hogy nem tűrted volna el, és hogy tűrtem el.

Sehogy, ugyanis szakítottunk. Csakhogy - dacára a megcsalásnak - a szerelmünk őszinte, így egész egyszerűen nem bírtuk ki egymás nélkül.

Nagyon könnyű azt mondani, hogy ha megcsal, hagyd ott. De én belebetegedtem abba, hogy nem volt velem, napokig nem bírtam aludni, enni, gyomorpanaszaim lettek, aztán az egészet egy nagyon durva pánikbetegség fejelte meg. És ő sem volt ennél külömbül.

Azt hiszem, ezt hívják úgy, hogy szerelem. És a szerelem nem úgy működik, hogy megcsalt a másik és hipp-hopp, máris nem vagytok szerelmesek. Persze tény, hogy ha a szerelem elmúlta után történik a dolog, akkor nincs értelme visszatáncolni. De esetünkben nem így volt. Ráadásul több év eltelt azóta, és még mindig szeretjük egymást.

Ilyen helyzetben a legnagyobb idiótaság lett volna a végleges szakítás.

2011. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
utolsó, nem, ezt ugy hivják, h társfüggőség.. ha megcsalt, akkor valami már ott nem volt rendben.. de ok, van aki ezt eltűri, nem kell elitélni azt, aki nem..
2011. márc. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!