Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú Féfiak, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú Féfiak, ha azt mondaná nektek egy 19éves lány, hogy régóta vonzódik hozzátok, akkor mit mondanátok neki, belemennétek, akkár csak viszonyba is, öszintén?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 09:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igaz, csak 22 vagyok, de meggondolnam, mert a tanarnöm, aki 35 eves egy iszonyuan gyönyörü Nö, a közelebe nem er egy 20 eves sem. Egyreszt nagyon Nöies külsöre es belsöre is tökeletes az összahng, vegre egy ertelmes Nö az eletemben.

Ugyhogy ebböl kiindulva nemhiszem.

2011. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én 16 vok.egy szex-be benne lennék.
2011. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 józsibarát ***** válasza:
Ha vonzódik, és tartós PÁRkapcsolatot akar, akkor nem. Mert előbb neki, végül meg nekem lenne szívás. Ha meg lehet beszélni, hogy barátság+szex, és neki is elfogadható így (azaz nem szerelmi a vonzalma), akkor igen (már persze ha nekem bejön :-P).
2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van egy kb. 19-22 éves lány az ismeretségemben. Nem tudom, hogy hajtsak-e rá komolyan. (Jó esélyem lenne.) Viszont, ha ő biztatna, nem tudnék nemet mondani.


35/F

2011. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!