Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj az, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az, hogy ha a barátom nagyon ritkán mondja nekem, hogy szeret? Mármint személyesen!

Figyelt kérdés
Jelenthet ez valami rosszat? Mér hetek óta nem mondta, viszont ölelget, puszilgat, szeretget ezzel nincs baj csak épp azt nem mondja, hogy szeret. Msn-en szokta mondani esténként mikor elköszönünk egymástól, de személyesen már szerintem vagy 1-2 hónapja nem mondta nekem hogy szeret. Mit gondoltok erről? Vagy csupán csak úgy van ezzel, minél ritkábban mondja annál úgymond 'hitelesebb, őszintébb, hihetőbb' ?
2011. márc. 29. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nem baj..
2011. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mondd neki te. Ha utána nem válaszol rá semmit, szerintem akkor van baj...
2011. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyén függő, van aki nem igazán mondogatja,még ha szeret is, van aki mindig mondja közben meg nem is szerelmes.
2011. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én mondom neki akkor utána szokta mondani ő is. :)
2011. márc. 29. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, hogy hányszor mondja, csak szeressen.
2011. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi már.. nem mondani, hanem érezni kell!
2011. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a "szeretlek" úgyis egy kis érzelmi zsarolás, mert ottvan benne, hogy elvárod, hogy a másik azt mondja, "én is téged"...

Ne ess kétségbe, ha a barátod nem olyan, hogy ezt mondja, sokan vannak, akik enélkül is szeretnek. Akkor se ess kétségbe, ha te mondod, ő meg nem mondja, mert ettől még szerethet.

Csak érezd, hogy szeret, az a lényeg.

2011. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Abszolút érzem, hogy szeret! :) Csak mikor észre vettem, hogy milyen régóta nem mondta hogy szeret, akkor kicsit aggódni kezdem hogy vajon miért... :):S
2011. márc. 29. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Es is pont igy vagyok
2011. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!