Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy szerelmet érzel valaki iránt akivel személyesen még nem találkoztál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen,erre van a sexchet
2011. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

hááát, én nem hiszem. hiszen csak a külsejét ismerjük, vagy ha énekes, akkor a hangját, színész, akkor esetleg a színészi teljesítményét. de amúgy akire azt hisszük, hogy szerelmesek vagyunk belé, sztem az egy általunk kitalált személy:) csak hozzáadtuk a külsejét. aztán ha megismernénk, tök más ember derülne ki...:) szal szerintem biztos, hogy nem létezik. rajongás esetleg.

16/L

2011. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem hírességekre gondoltam, hanem létező természetes személyre, akivel nap mint nap kommunikálunk az interneten..
2011. aug. 21. 18:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek ebben.

Maximum fellángolást lehet érezni, de szerintem a szerelemhez fizika és kémia is kell ja és non verbális kommunikáció.

Interneten egyik sincs.

2011. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mire gondolsz. De úgy gondolom, a szerelem kicsit összetettebb dolog. Végülis nem lehetetlen, érezheted úgy, hogy szerelmes vagy, de tudnod kell, hogy nem az adott személybe, hanem abba akinek hiszed, akinek elképzeled. Az emberek merőben mások az interneten, mint a valóságban.
2011. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sokat beszélgetnek akkor van :)
2011. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért lennének annyira másak a valóságban? Előfordulhat, hogy a találkozás után már semmi sem lesz a régi?
2011. aug. 21. 18:56
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyrészt mindenki azt mond, amit akar. A saját magáról alkotott véleményét meséli el és talán neked egész más lesz a véleményed.

Vagy nem hallod a hangját, nem látod egyben.


Én már voltam ilyen randin, asszem elég volt :D

2011. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Alapvetően tényleg senki nem olyan a valóságban. Ez nem negatív,de így van. A net, a névtelenség szabadságot ad.

Én sok embert ismerek a netről, igaz szerelmet még nem találtam, de ugyanaz érvényes. Egy találkozó mindent megváltoztat, vagy pozitív vagy negatív irányban.

2011. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Vannak személyes tapasztalataid? A találkozó előtt mennyi ideje ismertétek egymást?
2011. aug. 21. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!