Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjek egy kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek egy kapcsolatot egy idősebb pasival vagy várjam meg míg felnőnek hozzám a fiúk?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és még nem volt barátom. A külsőmmel szerintem nincs gond, hanem mindig a saját korosztályomból válogattam vagy max. 2-3 évvel idősebbekből, de az az igazság, hogy az érettebb srácokat kedvelem és én is bejövök nekik, mert leginkább ők közelednek, de az eszem a helyén van és azt mondom, hogy állj! 26-27-28 éves férfiakkal fölösleges kezdenem, mert esetleg más tervei vannak, vagy sokkal komolyabban gondolja, mint én. Nem csak a külsejük miatt kedvelem őket, hanem a gondolkodásmódjuk miatt és hogy érettek, nem gyerekesek, nem felelőtlenek...

Szerintetek próbáljak ki egy kapcsolatot egy idősebb pasival vagy várjak míg felnőnek hozzám a fiúk?


2011. márc. 29. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Mit veszíthetsz? :)

Amúgy meg úgyis a hibáiból tanul az ember! :DD

Inkább tedd meg mint hogy később megbánd. Lehet most találod meg az Igazit! :))

Sok sikert!

2011. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha gondolod ismerkedhetnénk... tököm tele van az olyan csajokkal, akikkel nem lehet normálisan elbeszélgetni.Dobj egy privátot.

20/F

2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjél nyugodtan idősebbekkel, vagy keress magad mellé egy 22 év körülit, aki érettebben gondolkodik.
2011. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Van a korosztályodban is érett srác, csak nem veszed észre.
2011. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a természetes.én is így voltam,hogy öregebb voltam 10 évvel a páromtól és működött,külön vagyunk,de nem a kor különbség miatt.a te korosztályodban nincs is érett fiú,inkább csak gyerekek vannak.kezdj érettebbel szerintem...sok sikert
2011. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

K*vára nem gondolkodnak érettebben! Ott vannak a 18éves ÉRETT fiúkák is. Csak emiatt nem találsz magadnak semmit, mert ha így állsz hozzá, akkor a stílusod is elég érdekes lehet... Csak mint a többinek...


Nem a répagatyás b*zikat kell nézni, akik drogoznak, cigiznek és isznak megállás nélkül, hanem, akikben azt látod, hogy kicsit más...


Imádom, amikor általánosítanak és egyesek magukban a hibákat nem keresik... Mi az, hogy felnőnek hozzád a fiúk??? Mert szerinted ez érett gondolkodás, hogy általánosítasz és egy csalódás miatt próbálsz megtérülni? Hát gratulálok... Te is annyira érett lehetsz!


De a többiek válasza is kiábrándító kicsit, sok sikert... :)


Az olyan 28éves "férfi", aki meg 18 alattiakra bukik, annak meg tapsolva gratulálok, hogy nem sikerül a saját korosztályukból válogatniuk! Ennyire komolyak!


Pusz

2011. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
aki keres talál, biztos van 1-2 érettebb fiatalember a korosztályodból...:)
2011. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elég elszállt hülyepics@ lehetsz, ha igy lenézel másokat, főleg, hogy érettebbnek tartod magad tőlük. Kétlem, hogy ay lennél. A kérdésed is ezt tükrözi. Ne a diszbuznyákok után szaladj, akik verik a nyálukat a diszküban és emelgetik a csajok szoknyáját, hazafelé meg megfulladnak a saját hányásukban. Van egy csomo értelmes srác is, többek közözz azok, akik itt rinyálnak, hogy nem kapnak csaj, mert nem olyan diszköcsögök, amire a legtöbb csaj bukik, hanem normálisok. Például válogathatnál ezekhez hasonlók közül. Persze most az számit neked, hogy hű de jüképű és vagány gyerek legyen, aki után mindenki csorgatja a nyálát, de tiz év mulva mikor jobb eseben benő a fejed lágya, pont ezt a tipust fogod nagyivben elkerülni, mert jópárszor átvernek addig és kihasználnak. Szerintem kezdj el értelmesen gondolkodni és vegyél vissza az elvárásokból. És értelmes srácot fogsz találni magadnak. 22F
2011. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor még meg is érteném, h az IDŐSEBB és emiatt talán érettebb pasikra buksz, ha az lenne a bajod, h a veled egyidősek még nem akarnak komoly kapcsolatot, te meg 3 éven belül gyereket szeretnél. De nálad nem erről van szó, pont ez az, amitől félsz. Az a baj, h kicsi tapasztalat alapján általánosítasz. (úgy értem, h kis tapasztalat, h akiket ismerhet egy ember összesen... hát az még nagyon távol van a statisztikától...)


Van ebben a korosztályban is értelmes srác, csak keresni kell.

19/N

2011. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szánalmas nagy arcú hülye p.csa vagy, mint a kiscsajok nagy része. Aki meg esetleg érettebb a koránál, az nem itt arcoskodik, hanem úgy is gondolkozik. Mi az, hogy a te korosztályos fiú tagjai nem elég érettek? Attól még, hogy valaki a 20-as évei elején, közepén jár nem jelenti azt, hogy érett, sőt nagyon gyakran egy 10 éves szintjén vannak. Persze egy 18 éves csaj úgy is csak a külsőségeket nézi: magas legyen, izmos, pénz, kocsi stb. De akkor legalább önmagatoknak ne hazudjatok már, hogy ti olyan érettek vagytok. És igaza van a 17:40-esnek, aki 20-on évesen ilyen kiscsajokra bukik, az egy szánalmas p.cs. Ráadásul még el is hiszitek, hogy tényleg érettnek néz és szeret titeket, aztán meg sírtok, hogy jól megdugott és kidobott titeket. Amúgy sok sikert kívánok neked! Gyerek össze egy 26 éves barommal, legalább a normális 18 éves srácoknak több normális csaj marad.
2011. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!