Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leakar szoktatni a cigiről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakar szoktatni a cigiről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal összejöttem 4hónapja és mikor összejöttünk nagyon jól tudta hogy cigizek, egy hónapra rá már akarta hogy letegyem, de még mindig nem nagyon megy. Most nagyon nagy balhé van belőle és szakítani akar velem. Azt akarja hogy válasszak ő és a cigi között. Mi legyen?
2011. márc. 30. 08:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Igaza van! A cigi nem jó ezt te is tudod, nem bántani akar, ez csak neked lenne jó. Gondolj bele plussz pénzed is maradna a szád sem lenne büdös a cigitől és az egészség sem utolsó. Egy nem dogányos amikor egy dohányossal csókolózik nagyon rossz tud lenni.

Ha igazán akarnád ezt a pasit , akkor már rég leszoktál volna.

2011. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De mondtam neki hogyha nem vele vagyok akkor nem cigizek. pénteken és hétvégén találkounk, és már csütörtökön nem cigiznéék.
2011. márc. 30. 08:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Van 1 olyan sanda érzésem hogy te tegnap már feltetted ezt a kérdést csak akkor a fiú voltál,és szakításon törted a fejed stb...de ha tévedek sorry!!!

SZERINTEM:ha tudta akkor hogy cigizel akkor miért nem zavarta?az élet kompromisszumokról szól,és az nem azt jelenti h a nőnek kell mindig feladnia valamit...a fenéket...elég rossz ha már a cigivel egy szintre hozza magát az úriember!!Én a cigit választanám,nem pedig azt aki szabályozni akar és megváltoztatni..találsz nála jobbat aki elfogad cigivel,vagy ha te vagy a tegnapi,akkor talál a lány olyat aki elfogadja ezzel a káros szenvedéllyel együtt!!ennyike:)

2011. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez nem fog így működni. Ha miatta akarod letenni a cigit, akkor egy idő után úgyis visszaszoksz.

Magad miatt kell leraknod, mert tényleg nem jó dolog.

Ha te nem látod úgy, hogy tényleg le kéne szokni, és őt ez zavarja, akkor tényleg el kéne gondolkodnotok a folytatáson.

Amúgy is a cigis lányok puncija nem olyan jó ízű. Még ha eltelik egy-két nap cigi nélkül, akkor sem.

2011. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék össze cigis nővel,fújj,nagyon gusztustalan dolog.Büdös lesz tőle,haja és a bőre igénytelen lesz fakó,és ráncososdik,megviselt lesz.

Gondolj bele tudod te milyen rossz izű egy cigis puncija,nagyon szörnyű plusz büdös is mint a rosszseb.

Csak nyalj bele a hamutálba és meglátod.

Egy kapcsolatban tenni is kell könyörgöm ezt értsétek már meg,nem leadni és leülni,hanem tenni érte,hogy fejlődjön,mert csak addig marad a másik ha minden elvárás teljesül,ha ezt észbe tartanátok fele ennyi megcsalás sem lenne.


23F

2011. márc. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Én a cigit választottam hasonló szituban és nem bántam meg.

33F

2011. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Le akar. Nem leakar. Ha meg irni sem tudsz, miert dohanyzol?!


Budos, gusztustalan, rancos, koraven no leszel. Tudom: 10 evig szivtam. 3 honapja tettem le.


Ha szereted, tedd le a cigit. Ra fogsz jonni, hogy nem neki teszel jot, hanem magadnak.

2011. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Válaszd a cigit. Úgyse fogod letenni. Inkább jöjj össze egy másik hamutállal. Hajrá!
2011. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezt magadtól kell kérdezned. Mennyit jelent neked ez az ember? Ha olyan sokat, hogy megpróbálnál leszokni a cigiről, hogy ne veszítsd el, akkor tedd.


Ha ennyit azért nem jelent, vagy egyszerűen nem akarsz leszokni, akkor engedd el őt, és keress egy szintén dohányzó partnert, vagy olyat, aki leszoktatni nem akar:).

2011. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó dolog a cigi, én is dohányzom, viszont szemétségnek tartanám a páromtól ha választanom kéne a 2 között. Jelenleg pl olyan időszakban vagyok hogy egyszerűen ha akarnám se nagyon tudnám letenni a cigit, vagy az más rovására menne, tudom hülyén hangzik, de aki dohányzik vagy dohányzott tudja miről beszélek. Nem mondom hogy a cigit választanám, de nem tartanám fair-nek hogy így válasz elé állít. Mindenkinek van rossz szokása szerintem. Szép dolog hogy le akar szoktatni mert nyilván neked akar csak jót, de a módszer már kevésbé szép..
2011. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!