Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet szoktatni valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet szoktatni valakit az ivászatról, ha az régen nagyon sokat ivott?

Figyelt kérdés

Van egy párom 8 hónapja jöttünk össze. Oké minden, csak én nemiszok, és zavar a múltja, mert ő ivott is, meg még más egyéb...Leszokott, mert megismert engemet, összejöttünk, és azóta mikor összevesztünk, akkor a piához nyúlt egyből. Ha nagyon összevesztünk, csak akkor ment inni, ha kicsit, akkor csak kiabált, meg ilyesmi...Annyi, hogy a haverok rászedik, és most nemvagyok mellete, mert haza kellet jönnöm a szüleimhez, és sokan csábítják őt...Ha vissza is megyek hozzá, vagy eggyütt leszünk, van rá-lenne rá- esélyem, hogy letudjam szoktatni őt arról????Nem függő, komolyan bírja pia nélkül, csak akkor ha nagyon osszeveszünk, akkor ivott, és megígérte, hogy értem leszokik, meg neki ez nem kell, stb....Nembánom, ha megiszik egy sört alkalomként, vagy ilyesmi, de picit az is zavar engemet...Nagyon agresszív, ha megiszik, és volt már, hogy ivott, és nagyon kiabált velem is, és féltem tőle...megütni nemütne meg sosem, azt mondta, inkább elmenne a háztól, még lenyugszik, de akkoris. Kiabáll...

Meglehet neki magyarázni, vagy ilyesmi, hogy hadjon ezzel fel?????Hogyan, mit mondjak neki???ő nagyon szeret és énis, nemakarom őt emiatt elveszíteni....


2011. okt. 5. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem. Nem fog soha leszokni.
2011. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Timi: ) ***** válasza:

kutyából nem lesz szalonna,

ha valakiben benne van az agresszív hajlam és néha iszik is én azonnal elhagynám... bocsi

24/L

2011. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
aham, hat köszike, de tényleg....és egy picike esély sincs rá?????
2011. okt. 5. 18:30
 4/7 Timi: ) ***** válasza:
volt elvonón? ha azt bevállalta,akkor változás icike picike reménye benne van,hisz belátja,hogy baj van,ha nem volt,akkor kuka!
2011. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon szépen, sziasztok.....
2011. okt. 5. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

N.E.M

N.E.M

N.E.M

N.E.M


hagyd a francba.

2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz.

Ha csak nincs valami orvosi panasz, amivel jól ráijesztenek és magától leszokik végleg.


Az építőiparban alkalmaznak a munkáltatók egy olyan gyógyszert, amit reggel bevetetnek a munkásokkal és, ha akár egy kortyot is iszik, kiüti.

Nem tudom, mi ez, de, ha ezt szedi, nem tud inni...

2011. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!