Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg fiúk, hány évesen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, hány évesen volt először kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
18 évesen még nem volt senkim...nem, nem azt kérdezem, hogy ez gáz-e, mert nem tartom annak, csak kíváncsi vagyok, hogy van ez a többieknél.
2011. márc. 30. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Biszex vagyok, remélem nem gáz, ha válaszolok... 1 fiúval voltam eddig, vele viszont sokáig :) 16 évesen. Amúgy ahogy én látom, a melegek mindig később kezdenek el ismerkedni, mert kell idő ahhoz, hogy lerendezzék magukban meg előbújjanak meg ilyesmi.

17/F

2011. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15, de én elég hamar tisztáztam magamban a dolgot, szal em voltam az a típus aki évekig bújkál meg álbnőt tart, de ne aggódj, lekésve se vagy semmiről, ez mindenkinél egyedi
2011. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez abszolút természet ellenes, ha a bolygó fél népessége homoszexuális lenne, megállna a szaporodás, megállna az élet is egy idő után, tönkremenne a föld. Biztos nem menne egy lánnyal a kapcsolat? Szerintem te is jobban járnál, lehetne családod, gyerekeid... Nem tudom, hogy a melegeknél ez hogy működik, de egy fiús kinézetű lány sem tetszene?

Üdv, Tibor

2011. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tibor, neked tetszenek a lányok kinézetű fiúk? És biztos, hogy nem menne fiúval?


na látod... :(

2011. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt először kapcsolatom, nem volt túl hosszú, és sajnos nem lehettünk túl sokat együtt. Életemben akkor smároltam először, akkor simogattam meg egy srácot, szóval nagyon jó volt. Nem volt előtte barátnőm, mivel elég korán rájöttem hogy a fiúk érdekelnek.


Tibornak üzenem: Nem tudom, mit foglalkozol azzal, hogy mi lenne a ha a Föld fele meleg lenne. A lényeg hogy nem az, és megnyugodhatsz, nem fog kihalni az emberiség. Egy meleg srác meg azzal járna a legjobban, ha mások elfogadnák, hogy számára ez a boldogság. És igen, én is megkérdezem, neked menne a dolog egy lányos fiúval? xD

2011. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

de mit értesz kapcsolat alatt?

hosszabb partnerkapcsoloatot vagy egy sima sexkapcsolatot?

2011. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom nem ide tartozik de én nem vagyok biztos hogy meleg lennék vagy csak a hormon....de nem ismertek 14 éves meleg srácot mert kipróbálnám, vagy ha közületek valaki tudna segíteni a bajomon :S (privátba)
2011. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18 évesen volt először fiúval kapcsolatom, de már 14 évesen kezdtem rájönni, hogy mi a helyzet és hamar elfogadtam. Jelenleg egy éve élek kapcsolatban és hosszú távra tervezünk.

Nem vagy lekésve semmiről! Mindenki megtalálja a másik felét, csak keresni kell és nem leállni mindenféle jött menttel. Sok sikert! :)

21 meleg F.

2011. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondta hogy nem kell vigasztalni.

Tibor ha a fiúk/férfiak egy százaléka lenne hetero akkor sem lenne nagy gond a szaporodás. De ha 100%, ahogy írod hogy az emberek 50%. Na akkor lehet hogy mégis igazad lenne.

És Tibor nézegesd a lányos fiúkat, és majd rájössz!

2011. jún. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!