Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyi idő után mondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idő után mondta a párjának először, hogy "szeretlek"? A fiúk, vagy a lányok mondják ki hamarabb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
menyi idő után? én akkor mondom neki ha télleg szeretem, ha meg nem szeretem akkor nem járok vele és kész :)
2009. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi jelentősége az én párom néha szokta mondogatni (pasi) de mindig elmondom neki hogy én nem hallani akarom hanem érezni és ha érzem akkor nem kell mondania mert tudom :) Én kétszer mondtam neki mikor terhes lettem és mikor össze házasodtunk
2009. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én előző válaszolóval ellentétben pont máshogy vagyok. Érzem, h szeret, nagyon is boldog vagyok vele, és én is szeretem őt, de mondani szinte egyáltalán nem mondja, pedig én néha szeretném hallani. (Mint a Ghost-ban Molly :D)

Eddig kétszer mondta, de mindkétszer más szövegkörnyezetben.

Először (nagyjából 2 hónapja voltunk együtt) mikor megbántott, és megsértődtem rá, és jól elkezdtem mondani neki, h ez mennyire rosszul esett, és akkor mondta: "Nem akartalak bántani, tudod, h szeretlek!"

Másodszor meg vmit telepített a gépén, vagy szerkesztett, vagy nem tudom, vmi nagyon számtech-kel foglalkozott, és beírta msnen: "vááááá ezaz... - egy sorral lejjebb: - szeretlek nagyon!"

Hát, ez nem tudom, hogy jött ide, de mindenesetre nagyot mosolyogtam rajta. :)

Különben így, konkrétan, egyetlen szóval még nem mondtuk ki egymásnak, mert ennek a szónak mindkettőnk szerint nagy súlya van. De ennek ellenére tudjuk, h szeretjük egymást.

Elég nehézkes kérdés...


Amúgy sztem sincs időhöz szabva, és az is csak az "ámeríkáí" filmekből rögződött az agyunkba, h a fiúnak kell először kimondania.

2009. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Hát nálunk legelőször a párom mondta ki(pasi, kb 1 hónap után, én kb 2 hónap után lettem szerelmes, szal én akkor:D). Amúgy mi minden nap mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek":) Szerintem fontos, h ezt folyton tudassuk a másikkal, hogy "még Mindig" szeretlek:)

ha értitek mire gondolok:)

2009. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én egy hét után éreztem ugy és mondtam , barátnőm 1,5 hét után érezte ugy. Azóta is igy érezzuk :) !

Én 22, Ő 17.

2009. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A mostani páromnak mondtam először, de nagyon nehezen ment. Nem tudom miért, féltem kiszolgáltatni magam neki talán. Ő 2 hónap után mondta nekem először.
2009. febr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát durva ezeket olvasni oO

Mi még együtt sem voltunk, mikor mondtuk egymásnak.. (: És a mai napig is minden nap ^^

2009. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a baratom mondta ki 1 honap utan..s akkor en is mondtam neki.azota mindennap kimondja s ez nekem oriasi boldogsag
2009. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hét után, mivel nagyon is úgy éreztem, hogy már megérett rá a kapcsolatunk. Lelkileg teljesen egyensúlyban vagyok, ha vele lehetek, nem számít semmi más ami egyébként zavarna. Egyszerűen boldog vagyok, ha vele lehetek, és éreztethetem vele, hogy fontos nekem. F/18
2009. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2hét után írtam neki sms-ben pedig ott ült mellettem és miután elolvasta rámnézett mosolygott és azt mondta én is szeretlek.
2009. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!