Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megbízható a "melegra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható a "melegradar"? Egyre többet hallok erről és van egy olyan érzésem, hogy (végre) bennem is kifejlődött ez a dolog.

Figyelt kérdés
Ha látok egy-egy srácot, a lényükől sugárzik valami ami azt súgja nekem, hogy ők is melegek. A kérdésem az, mennyire megbízható ez a "melegradar"? Ha ezt érzem valakiről ezzel az alappal érdemes közelednem hozzá?
2009. febr. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül. Vannak lányos fiuk, akik nem melegek, cska gyerekesek, vagy lányosabbak. Vannak aztán "Metrosexuálisok", akik oylanok mint a homokosok ugy is öltöznek mégsem azok. Szerintem inkább menj biztosra és elötte derítsd ki hogy ki az aki tényleg az.
2009. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Be biza, mi már csak ilyen segítőkészek vagyunk :P
2009. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem érdemesebb biztosra menni, mert a mai elszart társadalomban 98%-ban a legalja népek vannak többségben, és az amit te érzel, az cikinek számít. Úgyhogy csak óvatosan, hajrá.
2009. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Pff mekkora hülye vagy, még hogy melegradar, hahahahaha xD
2009. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 Szerintem aki tud olvasni és képes értelmezni is az elolvasottakat, az rájött, hogy nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményed velem és a nemi identitásommal kapcsolatban. Nincs bajom a negatív válaszokkal, őszintén szólva nem izgatnak, csak nem értem miért nem a kérdésemre kapok választ.

2 Mellesleg van "kopasz" ismerősöm, lehet mondani hogy barátom. Még mielőtt bárki "rosszra" gondolna nem "pasim" értelemben. Mielőtt megtudta rólam hogy "b..i" vagyok, gyűlölte a fajtámat, miután megtudta rólam, rájött hogy nem ez számít, ugyanaz a jófej srác vagyok ez ellenére. Nem téma ez közöttünk,a baráti társaságomban, nem is kell hogy az legyen, de nem változott a viszonyunk. Ilyen egy intelligens ember.

3 Remélem egyszer a hozzád hasonlók is megtudják, milyen az amikor hónapokon át kell teperned egy boldog kapcsolat reményében, mindezt úgy hogy ne legyen a kiszemeltednek "baja" belőle. Emellett semmi garancia sincs arra hogy az illető "meleg", szóval a nagy nyomozósdi után jön a k...a nagy csalódás. Nem rosszindulatból kívánok ilyesmit, de talán akkor a másik oldalról is látva a dolgokat rájönnél, hogy nincs választásom, de a boldogság nekem is jár. Se többet se kevesebbet nem igénylek mint bármelyik hetero.

A fiú akivel nézzük egymást nem néz ki "melegnek", de én sem, szóval csak ez a megérzés van nekem vele kapcsolatban, ami valahogy belülről jön.

4 Arra vagyok kíváncsi, ez mennyire megbízható! Nem az érdekel mi a véleményed rólam!

2009. márc. 3. 10:50
 6/7 A kérdező kommentje:
A segítőkész és empatikus emberek válaszait nagyon köszönöm. B
2009. márc. 3. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A meghiúsult NATO-radar helyére a Tubesen kéne fölállítani egy központi melegradart. Aki előfizetne a szolgáltatásra, kapna egy kis GPS-szerű készüléket, ami diszkréten csipogna a zsebében, ha egy hasonszőrű van a 100 m-es körzetében. Aztán a képernyőn pontosabban is be lehetne tájolni, merre halad az illető.
2010. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!