Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet könnyen szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyen szakítani? úgy hogy ne gondoljam meg magam és ne bánjam meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal már elég régóta együtt vagyunk de az utóbbi 1 évben folyamatosak a hullámvölgyek és ezek a hullámvölgyek kezdenek nagyon eldurvulni mert már ő is nagyon csúnya dolgokat mond rám:( persze ez 1-2 napig tart aztán 1-2 napig jó. (van amikor sokáig jól megvagyunk) már nagyon bánt ez a dolog hogy ma is csúnya dolgokat mondott. szeretjük egymást de ez mégis durva. nem csak h csúnyákat mond, van amikor a kezemet sem akarja fogni. úgy érzem itt az ideje hogy véget vessek a szenvedésnek, de félek hogy majd egyedül fogom érezni magam és hiányozni fog stb. de viszont ha együtt maradunk akkor se jó :S akkor lenne jó ha jó helyzetbe kerülnék és lenne ami boldogítana. az is baj hogy tőle várom el hogy boldog emberré tegyen és a hangulatom mindig attól függ hogy éppen jóban vagyunk e vagy sem. szerintetek mit kellene tennem?

19L


2011. márc. 30. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbánni nem fogod, de olyan szakítás nincs amitől nem érzed rosszul meg egyedül magad, sajnos ilyen nem létezik.
2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez-az,ami minden kapcsolatba szerintem eljön.vannak,akik túl élik és vannak,akik nem.szerintem 19 évesen nem sokáig lennél egyedül.az előző párommal ugyan ez volt a probléma.már az utóbbi időkben nem volt szinte csak 1-2 nap,hogy ne keljen össze vesznünk.igazából ezek piti dolgok miatt voltak.lehetett volna kompenzálni egymás hibáit,de nem tettük.talán az lehet a mentő öv,ha megpróbáltok leülni és át beszélni a dolgokat.esetleg egy kis időre szét menni.akkor fogod érezni,hogy egyáltalán szükséged van-e rá vagy nincs.mondjuk nekem az első 1-2 hét siralmas volt.de aztán láttam,hogy miket csinál és rájöttem nekem nincs rá szükségem.most már egy másik lánnyal élek együtt és sokkal jobb,figyelmesebb és a veszekedések sem olyan gyakoriak,mint azelőtt.sőt,szinte nem is nagyon van.9 hónapja lakunk együtt,kb:.3x kellett vele komolyabban összeveszni.ezzel szemben a másikkal 9 hónap alatt,kb..90X hát nem mindegy.ott a sok társ kereső és lépj tovább.egyébként én a viprandin jöttem vele össze.enny,,kb..sok szerencsét..:))
2011. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:( annyira csúnya dolgokat mondott ma hogy nem bírom feldolgozni:'( nem bírom megbocsájtani, elfelejteni ezt :@
2011. márc. 30. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már erre a szintre eljutottál, hogy komolyan elgondolkodsz a szakításon, szerintem tedd meg. ülj le vele, mondj el neki mindent. nem lesz könnyű, olyan nincs. az első pár hét valószínűleg szörnyű lesz, de utána megkönnyebbülsz, h nincsenek veszekedések stb.
2011. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sajnálom hogy ez törént vled de ami történt megtörtént előtted az élet és a bátrakké a szerencse.Én"sajnos" fiú létemre ugyanebben a cipőben vagyok:elég jól összeismerkedtem egy lánnyal ugyanilyen volt a palija mint most neked ő volt nkei az első de félévet voltak együtt,szegénykét most úgy kell összekaparnom :(... pedig nekem is voltak csalódások de ez most mind1

Azt tudom tanácsolni és lehet h -most nem akarom magam fényézni- de lesz melletted vki.

Ne feledd többet nem leszel 19 lassan mész dolgozni és hajtanod kell mint egy mókus a mókuskerékben.

Hajrá!!!

2011. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!