Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én csak azoknak tetszem akik engem taszítanak? :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nagyon válogatós vagy és 100 emberből csak néhány vonz.

2. Talán mert szerencsétlen vagy.

2011. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy fogalmaznék hogy szerencsétlen vagy, hanem úgy hogy nincs szerencséd. De hidd el van olyan fiú, akivel kölcsönösen vonzódtak egymáshoz, kérdés, hogy ki bírod e várni amíg eljön. Egyébként én is tetszek pasiknak akik rondák, és olyanoknak is akik nem rondák, de valamiért nem jönnek be, és van egyetlen olyan, akivel kölcsönös ez, ő a barátom :)
2011. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne is mondd, ugyanezt élem át, azzal a plusszal hogy aki nekem jön be azt nem érdeklem XD szerintem az ember akaratlanul bevonzza ugyanazt a típust, nemtudom mi a megoldás:D
2011. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
en is igy vagyok ezzel:(sajnos
2011. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) hát aki nekem tetszik az nagyon messze van... :(
2011. márc. 31. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!