Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódok az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok az idősebb pasikhoz? :S 14/L (! )

Figyelt kérdés

A baj az, hogy sztem ez abszolút abnormális, de nem tehetek róla (gondolom...), egyszerűen csak az érettebbek vonzanak..hogy mennyivel idősebbek? Mondjuk olyan 20 körül...

Szerintetek ez mitől van, mennyire gáz és hogyan változtassak rajta...?:/


2011. márc. 30. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen sem szerettem hogy a lányok a sokkal idősebbekért döglenek, most már csak gáznak tartom ha a huszonéves srác kis tinivel kezd...

Pláne, hogy a legkisebb hugom 15 éves...


Mihez kezdjek akár egy 16-17 évessel? Vigyem el állatkertbe? Egyszerűen nem az én korosztályom.


23

2011. márc. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

jaja ez érthető...

köszi a válaszokat

2011. márc. 31. 12:03
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem mondom ez a normális, de engem mindig is az idősebb pasik vonzottak. 17 éves voltam mikor megismerkedtem a most már férjemmel. Ö akkor 30!!!!

Szerelem volt első látásra, mégis 1 évig szinte nem történt semmi a nagy korkülönbség miatt. Viszont egy év után már nem bírtuk tovább és most már 7 éve együtt vagyunk!

Én 25/N/ Ö 38/F/

2011. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!